Restroomwithtwocountermountedsinks

Sprzątanie umywalni

Czystość łazienek jest najważniejszym czynnikiem zapewniającym bezpieczeństwo Państwa marce. Wpływa na odczucia i postrzeganie marki przez gości, jak również na ich lojalność i opinię przekazywaną znajomym i rodzinie. 
HousekeepingProgramFreshStart

Zachęcenie gości do powrotu

Czy wiesz, że czyste łazienki są ważniejsze dla gości restauracyjnych niż czystość kuchni, przyjazna obsługa lub apetyczny wygląd posiłków?1

  • 78% gości traktuje czyste łazienki jako wskaźnik czystości kuchni i dobrej jakości posiłków2
  • 75% gości twierdzi, że nie wróci do obiektu, w którym łazienki nie są odpowiednio utrzymywane3

Dlatego tak ważne jest konsekwentne zapewnianie czystego, świeżego i zdrowego otoczenia.  Posiadanie procedur, narzędzi i przeszkolonych pracowników może pomóc zmniejszyć ryzyko wystąpienia infekcji w łazienkach oraz poprawić wizerunek marki.

1. Technomic Consumer Restaurant Brand Metrics Program — FSR Segment — 3Q10 Report. 2. Blackistone H, Evans C (2004). The Lavatory Laboratory. Restaurant Hospitality 88:142-144. 3. Klara R (2004a). Consumer Insights: The Comfort Zone. Restaurant Business 103:14-16

Oasis Pro Range

OASIS PRO

Czystość toalety jest podstawowym priorytetem dla gości. Klienci docenią czyste i bezzapachowe łazienki dzięki naszej ofercie produktów do mycia powierzchni sanitarnych, które zostały specjalnie opracowane dla zapewnienia odpowiednich produktów, środków czyszczących i materiałów szkoleniowych do utrzymania czystości.

 

MAXX2

To bezpieczne rozwiązanie gwarantujące maksymalną skuteczność czyszczenia. Maxx2 gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i podnosi skuteczność mycia dzięki stosowaniu roztworów w niskim stężeniu, co wpływa na redukcję kosztów sprzątania i odpadów opakowaniowych.

Dodatkowe rozwiązania dla służby pięter

HousekeepingProgramFreshStart

Program utrzymania czystości

Program pomaga zapewnić czyste, bezpieczne i zachęcające środowisko, które chroni Państwa reputację.

Uniwersalne środki czyszczące

Posiadanie odpowiedniego programu higieny jest doskonałym sposobem na maksymalne zwiększenie wydajności.

Neutralizacja zapachów

Czyste i zachęcające środowisko od momentu przybycia gościa.

Narzędzia do utrzymywania czystości

Rozumiemy znaczenie wydajności pracy przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa pracowników.

Broszury do pobrania

Więcej informacji na temat programów utrzymania czystości Ecolab oraz tego, w jaki sposób gwarantują one najlepsze i spójne wyniki czyszczenia, zapewniając bezpieczne i komfortowe środowisko, można znaleźć w broszurach produktowych poniżej.

Ecolab Healthcare mailing list registration

Newsletter

Prosimy o zapisanie się do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi innowacjami, badaniami, wskazówkami, wydarzeniami i usługami, które pomagają utrzymać czyste i bezpieczne środowisko, zwiększają wydajność operacyjną i ułatwiają osiąganie celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.