Long Term Care Resident Smiling

Program dla placówek opieki długoterminowej

Nasz w pełni dostosowany program dla ośrodków długoterminowej opieki umożliwia wprowadzenie najwyższych standardów higieny i zgodności z przepisami, budując jednocześnie zaufanie i zapewniając bezpieczeństwo rezydentom oraz ich rodzinom. Nasze kompleksowe podejście obejmuje produkty z udowodnioną skutecznością, innowacyjne systemy dozowania oraz regularne usługi i szkolenia personelu.

Budowanie zaufania wśród rezydentów, ich rodzin oraz personelu

Rezydenci i ich rodziny muszą obecnie podejmować wiele wyborów, a kluczowym czynnikiem wpływającym na podejmowane przez nich decyzje jest wiara w bezpieczeństwo i dobre samopoczucie ich ukochanych. Powołując się na badania instytutu IPSOS, najważniejszymi czynnikami decydującymi o wyborze ośrodka są: niewielka odległość do placówki, jej odpowiedni wygląd i charakter oraz to, czy jest czysta, przyjemna, posiada ładne pomieszczenia i przyjazny personel.

Higiena jest uznawana za drugi najważniejszy czynnik przy wyborze ośrodka opieki długoterminowej.


Rozwiązania, które wspierają działania w placówkach długoterminowej opieki

550x310_GroupB

Program pralnictwa Aquanomic

Skoncentrowane środki piorące dozowane poprzez system zamkniętej pętli promują bezpieczne praktyki w pracy.

A person washing their hands showing us personal hand hygiene

Program higieny rąk Nexa

Mycie rąk stanowi jedną z pierwszych barier ochronnych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się infekcji oraz patogenów chorób układu pokarmowego.

Linia produktów MAXX 2

Nasza wydajna linia środków myjących wymaga użycia mniejszej ilości środków ochrony osobistej.

550x3310_Apex

Apex do mycia maszynowego

Program mycia maszynowego Ecolab Apex zapewnia operatorom gastronomicznym maksymalną kontrolę.

KitchenPro

Linia produktów do higieny kuchennej KitchenPro

Higiena sprzętu i powierzchni kuchennych oraz bezpieczeństwo oferowanej żywności są wymogiem koniecznym.

Ecolab Oasis Pro Housekeeping Range

Linia produktów do utrzymania czystości Oasis Pro

Specjalnie opracowana linia zapewnia odpowiednie produkty, akcesoria, środki czyszczące i pomoce szkoleniowe do określonych zadań.


Zasoby pomagające w prowadzeniu działalności

Ecolab Long Term Care Brochure

Ulotka opieki długoterminowej

Poznaj nasz w pełni dostosowany program dla ośrodków długoterminowej opieki.

Ecolab Long Term Care Cleaning Protocols

Protokoły higieniczne

Zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania działalności z naszymi wytycznymi dotyczącymi sprzątania i dezynfekcji.

Ecolab Long Term Care Checklists

Listy kontrolne

Pobierz nasze listy kontrole i używaj ich, aby zapewnić czystość i bezpieczeństwo w placówce.

Przygotowanie to podstawa. Ochrona zaczyna się od zapobiegania.

Jako zaufany partner obsługujący klientów w ponad trzech milionach lokalizacji, Ecolab (ECL) to światowy lider w zakresie rozwiązań związanych z wodą, higieną oraz zapobieganiem zakażeniom, a także usług, które pomagają chronić ludzi i kluczowe zasoby naturalne. Oferujemy szereg rozwiązań, które pomogą w zapewnieniu czystego, bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy, w tym programy higieny rąk, programy mycia i dezynfekcji, szkolenia i znacznie więcej.

FRS Covid page image

Koronawirus (COVID-19)

W odpowiedzi na pandemię COVID-19, globalny zespół ekspertów Ecolab przygotował szereg materiałów i istotnych informacji, które pomoga zapewnić czyste, bezpieczne i zdrowe środowisko pracy.  Pomagamy chronić i budować pewność siebie wśród pracowników, gości, mieszkańców i osób odwiedzających.

Woman blowing her nose

Grypa sezonowa

Podczas gdy przedstawiciele służby zdrowia nie są w stanie przewidzieć intensywności nadchodzącego sezonu wzmożonych zachorowań na grypę, wiemy, że ochrona przed nią zaczyna się od zapobiegania. Zobacz i pobierz nasze najnowsze materiały o grypie, aby przygotować się na nadchodzący sezon grypowy, minimalizując ekspozycję i zapewniając bezpieczeństwo pracownikom, mieszkańcom oraz gościom.

Image of family enjoying a meal

Bezpieczeństwo żywności

Stworzenie solidnego programu bezpieczeństwa żywności poprawia jej jakość, ogranicza marnowanie żywności oraz poprawia zadowolenie klientów. Dowiedz się jak Ecolab nie tylko pomaga w zapobieganiu chorób układu pokarmowego, ale również jak zapewnia bezpieczeństwo personelowi i klientom oraz w jaki sposób trwale zmienia Państwa firmę.

Female white TM talking with white male chef about dishware

Programy wspierane przez obsługę na najwyższym poziomie

Przedstawiciele Ecolab wraz z zespołem naukowców i branżowych specjalistów świadczą regularny serwis, obsługują sprzedaż i zapewniają wsparcie, a także prowadzą szkolenia i inspekcje w obiektach klientów. Pomagamy klientom zmniejszać zużycie mediów, optymalizować nakład pracy oraz poprawiać funkcjonowanie i wydajność całej organizacji.

sustainabilityreport

Nasz wpływ na zrównoważony rozwój

W Ecolab zrównoważony rozwój stanowi integralną część wszystkiego, co robimy. Za sprawą technologii, informacji, usług świadczonych bezpośrednio u klienta i szkoleń pomagamy firmom na całym świecie w osiąganiu świetnych wyników biznesowych, zwiększając jednocześnie pozytywne oddziaływanie środowiskowe i społeczne. To, co robimy — i jak to robimy — ma znaczenie, również dla naszych pracowników, klientów i społeczności.


Powiązane informacje

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono powiązanych wiadomości.

Ecolab Healthcare mailing list registration

Newsletter

Prosimy o zapisanie się do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi innowacjami, badaniami, wskazówkami, wydarzeniami i usługami, które pomagają utrzymać czyste i bezpieczne środowisko, zwiększają wydajność operacyjną i ułatwiają osiąganie celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.