KlerReveal™ Operator Training Kit

KlerReveal™
Operator Training Kit

KlerReveal™ Operator Training Kit jest metodą oddziaływania wizualnego, która zapewnia wsparcie w szkoleniu operatorów w zakresie prawidłowego mycia rąk, mycia powierzchni i technik dezynfekcji transferowej oraz procedur wykorzystujących sztuczne „zanieczyszczenia” wyraźnie widoczne w świetle UV.

Cechy i korzyści

Metoda oddziaływania wizualnego, która wskazuje, jak łatwo rozprzestrzeniają się zanieczyszczenia i ukazuje natychmiastowe wyniki, umożliwiające efektywne szkolenie. Może ona znacznie zmniejszyć ryzyko wystąpienia kosztownych błędów podczas produkcji.

Zawartość zestawu:

  • Komora oświetlająca LED UV
  • Ręczna latarka KlerReveal™ UV, 4 W
  • Proszek świecący w promieniach UV i pędzel KlerReveal™
  • Krem do rąk świecący w promieniach UV KlerReveal™
  • Torba do przechowywania i transportowania komory oświetlającej
 
Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami