Green Bubbles from Alkaline Cleaner

Zasadowe środki myjące COSA™ do zastosowań w farmaceutyce

Zasadowe środki myjące Ecolab COSA™ do zastosowań w farmaceutyce zostały opracowane w celu usuwania typowych pozostałości w zastosowaniach CIP, takich jak oleje, tłuszcze, białka i inne substancje organiczne. W celu usprawnienia usuwania pigmentów oraz zanieczyszczeń nieorganicznych można zastosować odpowiednie dodatki. W celu rozbicia i zemulgowania trudnych do usunięcia substancji, takich jak tłuszcze, oleje i inne substancje hydrofobowe, potrzebne będą środki powierzchniowo czynne.

Wszystkie alkaliczne środki myjące Ecolab COSA™ są wspomagane pełnym pakietem walidacyjnym, obejmującym techniki określania dopuszczalnych poziomów osadów i metody analityczne do oznaczania ich poziomu ilościowego w zastosowaniach CIP.

Dzięki szerokiej gamie zasadowych środków myjących o różnym stopniu alkaliczności oraz środków powierzchniowo czynnych firma Ecolab jest w stanie znaleźć odpowiedni produkt do wyeliminowania najtrudniejszych zabrudzeń, bez ryzyka uszkodzenia Państwa sprzętu i stwarzania zagrożenia dla bezpieczeństwa pracowników oraz nie powodując problemów w Państwa oczyszczalni ścieków.

2019 Life Sciences Pharmaceutical Brochure

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą środków do mycia i dezynfekcji w systemie CIP i COP w produkcji środków farmaceutycznych

Wytwarzane we w pełni kontrolowanych i monitorowanych zakładach produkcyjnych zasadowe środki myjące, kwasowe środki myjące, dodatki, środki wzmacniające oraz dezynfekujące zostały specjalnie opracowane pod kątem stosowania na powierzchniach mających kontakt z produktami farmaceutycznymi.

Zachęcamy do sprawdzenia, w jaki sposób mogą Państwo opracować indywidualny program odpowiadający konkretnym potrzebom Państwa zakładu, który spełnia najnowsze standardy i jest obsługiwany przez nasze wyspecjalizowane zespoły techników i ds. walidacji.  

Powiązane rozwiązania: zasadowe środki myjące COSA™ do zastosowań w farmaceutyce

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono Ofert

Powiązane rozwiązania w zakresie produkcji środków farmaceutycznych i leków

Zachęcamy do uzyskania szczegółowych informacji o tym, jak dział ds. produkcji leków i środków farmaceutycznych Ecolab może pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy, realnie zwiększają wydajność operacyjną i pomagają osiągać cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami