Orange Bubbles for Pharmaceutical Acid Cleaner

Kwasowe środki myjące COSA™ do zastosowań w farmaceutyce

Kwasowe środki myjące Ecolab COSA™ do zastosowań w farmaceutyce zostały opracowane w celu usuwania pozostałości rozpuszczalnych w kwasach, takich jak minerały i osad z twardej wody w systemach mycia na miejscu (CIP). Te kwasowe środki myjące nie wymagające spłukiwania mogą być stosowane do lepszego wykończenia powierzchni sprzętu farmaceutycznego bez występowania plam, oraz jako środki neutralizujące.

Wszystkie kwasowe środki myjące Ecolab COSA™ są wspierane przez pełny zestaw walidacyjny, obejmujący techniki określania dopuszczalnych poziomów osadów i metody analityczne do oznaczania ich poziomu ilościowego w farmacautycznych zastosowaniach mycia na miejsu (CIP).

Od kwasów mieszanych z substancjami powierzchniowo czynnymi do kwasu fosforowego produkowanego zgodnie z zasadami GMP, kwasowe środki myjące Ecolab są idealne do różnych wyzwań związanych z zabrudzeniami pochodzenia mineralnego.

2019 Life Sciences Pharmaceutical Brochure

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą środków do mycia i dezynfekcji w systemie CIP i COP w produkcji środków farmaceutycznych

Wytwarzane we w pełni kontrolowanych i monitorowanych zakładach produkcyjnych zasadowe środki myjące, kwasowe środki myjące, dodatki, środki wzmacniające oraz dezynfekujące zostały specjalnie opracowane pod kątem stosowania na powierzchniach mających kontakt z produktami farmaceutycznymi.

Zachęcamy do sprawdzenia, w jaki sposób mogą Państwo opracować indywidualny program odpowiadający konkretnym potrzebom Państwa zakładu, który spełnia najnowsze standardy i jest obsługiwany przez nasze wyspecjalizowane zespoły techników i ds. walidacji.  

Powiązane kwasowe środki myjące COSA™ do zastosowań w farmaceutyce

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono Ofert

Powiązane rozwiązania w zakresie produkcji środków farmaceutycznych i leków

Zachęcamy do uzyskania szczegółowych informacji o tym, jak dział ds. produkcji leków i środków farmaceutycznych Ecolab może pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy, realnie zwiększają wydajność operacyjną i pomagają osiągać cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami