Bioquell Integrated Building Decontamination System illustration

Zintegrowany system dekontaminacji budynków Bioquell
(IBDS)

Potrzebujecie Państwo rutynowej biodekontaminacji wielu pomieszczeń w swoim zakładzie? Jeśli tak, to zintegrowany system dekontaminacji budynków Bioquell jest świetnym rozwiązaniem. Po zainstalowaniu system ten ułatwia biodekontaminację laboratoriów, linii napełniania farmaceutyków, śluz powietrznych, przejść, obszarów magazynowych i nie tylko.

Jak działa system

  1. Generatory gazowego nadtlenku wodoru Bioquell są instalowane w obszarze technicznym poza strefą sklasyfikowaną.
  2. Gazowy nadtlenek wodoru jest wytwarzany z Bioquell HPV-AQ i rozprowadzana do pomieszczeń za pośrednictwem systemu HVAC budynku lub dedykowanej sieci rur i dysz. Gazowy nadtlenek wodoru osiąga sporobójczość 6 log na odsłoniętych powierzchniach.
  3. Po zakończeniu cyklu biodekontaminacji, jednostki katalizujące Bioquell i/lub system HVAC w budynku szybko rozkładają gazowy H2O2 na parę wodną i tlen.

Po instalacji każdy zintegrowany system dekontaminacji budynków przechodzi rygorystyczne testy i walidację, aby zapewnić optymalną wydajność.

Ecolab Bioquell Integrated Building Decontamination Service illustration

Dlaczego warto wybrać Zintegrowany
System Dekontaminacji Budynków Bioquell

Bioquell icons

Efektywny

Zwalidowane cykle biodekontaminacji gwarantują redukcję sporobójczą o 6 log.

Bioquell icons

W pełni zintegrowany

Nie trzeba konfigurować ani przechowywać sprzętu mobilnego. Gazowy nadtlenek wodoru rozprowadzany jest przez system wentylacyjny budynku lub za pomocą dedykowanej sieci rur. System łączy się z systemem zarządzania budynkiem, dzięki czemu można uruchomić cykle dekontaminacji za pomocą jednego przycisku.

Bioquell icons

Wydajny

Szybkie cykle biodekontaminacji, brak konieczności ustawiania i odstawiania sprzętu oraz możliwość pracy systemu przez noc oznaczają krótsze przestoje.


Produkty powiązane

Bioquell's L-4 at angle showing front and right side with top component on.

Bioquell L-4

W zintegrowanym systemie dekontaminacji budynków generator gazowego nadtlenku wodoru Bioquell L-4 jest niewidoczny, oczyszczając wybraną przestrzeń.

Bioquell Image

Bioquell HPV-AQ

Ten 35% wodny roztwór nadtlenku wodoru służy do wytwarzania pary nadtlenku wodoru. Ta para powoduje redukcję sporobójczą o 6 log na odsłoniętych powierzchniach.
Bioquell_AerationUnitLarge.jpg

Moduł aeracyjny

Kiedy nie można użyć systemu HVAC w budynku do usunięcia oparów nadtlenku wodoru po biodekontaminacji, zainstalujemy na ścianie lub suficie wąskie urządzenie, które wykona to zadanie.

Kontakt

Skontaktuj się z Ecolab, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Bioquell IBDS może wspierać działalność i zapewnić pozycję lidera w zakresie zgodności, bezpieczeństwa produktów i doskonałości operacyjnej.

Kontakt z Ecolab Life Sciences

Ecolab Life Sciences to zaufany partner w zakresie jakości, bezpieczeństwa i wydajności w produkcji biofarmaceutyków. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Państwu w osiągnięci uwyznaczonych celów i zapewnić możliwość utrzymania się w czołówce branży.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.