Długa linia oszczędności

Watericon

Właściwe utrzymanie zapasów żywności jest dużym wyzwaniem. W branży konserwowania i butelkowania ważne jest utrzymanie linii działającej jak dobrze nasmarowana maszyna, nawet jeśli to nie smar utrzymuje płynność pracy.

Tradycyjne smary przenośnikowe dla przetwórni żywności i napojów wymagają rozcieńczenia na miejscu i ciągłego aplikowania, co powoduje duże zużycie wody i zostawia mokre, śliskie podłogi, które zwiększają możliwość poślizgnięcia się oraz upadku. Pomyśleliśmy, że musi być na to lepszy sposób.

Opracowaliśmy innowacyjny suchy smar i zmodyfikowaliśmy system sterowania, który znacznie redukuje zużycie wody.

Dryexx

Nasi naukowcy i inżynierowie opracowali DryExx, opatentowany system suchego smarowania, który utrzymuje płynną pracę linii, jednocześnie znacznie redukując ilość wody potrzebnej w tym procesie.

System ten nie tylko zmniejsza zużycie wody, ale innowacyjny, zmodyfikowany układ sterowania również optymalizuje efektywność linii, redukuje ryzyko przechylenia i rozbicia butelki oraz zatrzymania linii. DryExx poprawia również bezpieczeństwo pracowników, zapobiegając urazom spowodowanym śliskim podłożem.

W ten sposób pomogliśmy branży żywności i napojów zrobić krok naprzód.

Smar do przenośników

Powiązane historie

Odwiedzający, którzy przeczytali tę historię, przeczytali również

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.