Sanitary Beer Bottles on Conveyor Belt

Rozwiązania obejmujące smary do podnośników

Zapewnienie ciągłości ruchu zapasów napojów to spore wyzwanie. Tradycyjne smary do przenośników taśmowych obsługujących przetwórstwo żywności i napojów mogą wiązać się z wysokim zużyciem wody, ciągłym stosowaniem i kosztownym czasem przestoju. Mamy lepszy sposób na poprawę funkcjonowania przenośników.

Aby Państwa linie produkcyjnie pracowały w optymalny sposób, Ecolab oferuje nie tylko środki chemiczne ale także urządzenia, usługi i fachową wiedzę. W zależności od rodzaju przenośnika i opakowania rekomendujemy różne systemy smarowania. System DryExx™ jest oparty na bazie silikonu i może obniżyć zużycie wody w układzie smarowania aż o 97%.

Możemy pomóc w płynnym działaniu Państwa linii produkcyjnych, ograniczając przy tym ilość potrzebnej wody, zwiększyć wydajność i zmniejszyć liczbę przypadków upadających butelek. Sprawdź, co Ecolab może zaoferować twojemu systemowi smarowania podajników taśmowych. 

Programy, produkty, sprzęt i serwis

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą smarów do przenośników

Mycie COP

Wyposażenie i usługi inżynieryjne

Jako firma, która wymyśliła czyszczenie w obiegu zamkniętym, nasz doświadczony, kompleksowy zespół posiada wiedzę, technologię i doświadczenie branżowe, aby dostarczać systemy zaprojektowane w celu zmniejszenia ogólnych kosztów operacyjnych i ulepszenia programów bezpieczeństwa żywności.

Ecolab Hygiene Monitoring Program

Program Monitoring Hygiene

Firma Ecolab współpracuje z firmą Hygiena, aby zapewnić branży spożywczej nowy program monitorowania higieny, który tworzy najlepszą w swojej klasie, innowacyjną i konkurencyjną cenowo ofertę, pomagającą zoptymalizować program bezpieczeństwa żywności.

Washing hands with soap in industrial sink.

Szkolenie z bezpieczeństwa żywności

Instytut bezpieczeństwa żywności Ecolab oferuje klientom oraz firmom z branży teoretyczne i praktyczne kursy szkoleniowe, które pomagają aktywnie zarządzać ryzykiem związanym z bezpieczeństwem żywności, poprawiać wydajność i zachowywać zgodność z przepisami.


Food Safety Experts in Lab

Doradztwo z zakresu bezpieczeństwa żywności

Jako światowy lider w dziedzinie technologii bezpieczeństwa żywności, Ecolab zapewnia naszym klientom w całym łańcuchu dostaw żywności dostępne i praktyczne informacje na temat bezpieczeństwa żywności, w tym szybką reakcję na obawy związane z bezpieczeństwem żywności.