Ecolab Food Safety

Kuchenni bohaterzy w akcji

Nasze rozwiązania i technologie Kitchen Hero zapewniają wymierną wartość dla konkretnych wyzwań klientów, takich jak niedobory siły roboczej, rosnące koszty i zwiększony nacisk na zdrowie publiczne, bezpieczeństwo oraz zrównoważony rozwój, poprzez połączone korzyści naszych rozwiązań i usług.

Ecolab pomaga dostarczać wartość wszędzie tam, gdzie ma to znaczenie. eROI jest wartością, która oznacza wykładniczy zwrot z inwestycji i jest naszym procesem pomiaru korzyści oraz całkowitej wartości dostarczanej przez rozwiązania i usługi Ecolab – od zwiększenia produktywności i wydajności po zmniejszenie kosztów operacyjnych i napędzania wydajności przy jednoczesnym osiągnięciu celów odpowiedzialności korporacyjnej i wywieraniu pozytywnego wpływu na świat.

Przedstawiamy kuchennych bohaterów 

Twoi partnerzy w zakresie bezpieczeństwa żywności i zrównoważonych działań. Nasz film prezentuje, w jaki sposób możemy pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, zminimalizować odpady i chronić Twoją markę dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom. Obejrzyj i odkryj, jak możemy wzmocnić Twoją kuchnię, aby osiągnąć jej pełny potencjał.


Poznaj naszych kuchennych bohaterów

Całkowita wartość dostarczona do Twojej kuchni. Poniżej dowiesz się więcej o wpływie, jaki nasi super bohaterowie mogą wywrzeć na Twoją działalność.

Kitchen Surface Disinfection

Dezynfekcja powierzchni

Nasze rozwiązania zapewniają wyjątkową wydajność czyszczenia oraz szybko działającą dezynfekcję o szerokim spektrum skuteczności w 1 kroku, co maksymalizuje wydajność pracowników.

Czy wiesz, że...
Wiele patogenów może przetrwać na powierzchniach, takich jak metale przez kilka miesięcy, jeśli nie zostanie przeprowadzona dezynfekcja zapobiegawcza.

Manual Pot and Pan Cleaning

Ręczne mycie naczyń

Nasze rozwiązania mają szerokie spektrum skuteczności, zmniejszają ryzyko związane z zanieczyszczeniem krzyżowym w strefach ręcznego mycia naczyń oraz przygotowywania żywności.

Czy wiesz, że...
34% osób zgłasza, że miało złe doświadczenia po jedzeniu poza domem.1

Kitchen Degreasing

Odtłuszczanie

Nasze rozwiązania zmniejszają ryzyko zwykle związane z agresywnymi środkami do czyszczenia piekarników i odtłuszczania, a jednocześnie szybko działają i usuwają tłuszcz.

Czy wiesz, że...
Wysokość odszkodowania z tytułu obrażeń odniesionych przez chemiczne środki czyszczące może wynosić ponad 280 tysięcy €2.

Mycie podłóg kuchennych

Mycie podłóg

Nasze środki nie tylko atakują tłuste osady na podłogach kuchennych, ale również, jak udowodniono, zmniejszają ryzyko poślizgnięć i upadków zwiększając bezpieczeństwo Twoich pracowników.3

Czy wiesz, że...

75% pracowników kuchni restauracyjnych doświadczyło wypadku w pracy z powodu śliskiej podłogi.4

 


Zwiększanie wydajności higieny w kuchni

Improving Efficiencies

Zwiększenie wydajności eksploatacyjnej

Badania potwierdzają, że środek KitchenPro Wash 'n Walk zwiększa właściwości antypoślizgowe, co sprawia, że podłogi są bezpieczniejsze5, a formuła w 100% niewymagająca spłukiwania zmniejsza zużycie wody o 50%6
Minimize food safety and public health risks

Minimalizacja zagrożeń bezpieczeństwa żywności oraz zdrowia publicznego

Nasze produkty do dezynfekcji powierzchni mogą wyeliminować potrzebę wykorzystywania wody do spłukiwania, a także mogą skrócić czas procedur nawet o 6 godzin7
Zrównoważone rozwiązania

Ograniczenie odpadów oraz zużycia wody i energii

Połączenie superkoncentratów, precyzyjnego dozowania oraz unikalnego opakowania prowadzi do wytworzenia maksymalnej ilości roztworu użytkowego przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości odpadów opakowaniowych nawet o 90%.
Restauracja

Program dla gastronomii

Nasze kompleksowe rozwiązania gastronomiczne stawiają na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, higienę i zrównoważony rozwój, a dzięki naszemu pierwszorzędnemu modelowi usług zapewniamy zgodność i pomagamy budować zaufanie klientów. Nasze podejście do całkowitego kosztu posiadania pozwala zapewnić innowacyjne rozwiązania o sprawdzonej skuteczności, które koncentrują się na usprawnieniu całej działalności firmy i tworzeniu doznań kulinarnych, które pozostawią pozytywne wrażenie.

sustainabilityreport

Nasz wpływ na zrównoważony rozwój

W Ecolab zrównoważony rozwój stanowi integralną część wszystkiego, co robimy. Za sprawą technologii, informacji, usług świadczonych bezpośrednio u klienta i szkoleń pomagamy firmom na całym świecie w osiąganiu świetnych wyników biznesowych, zwiększając jednocześnie pozytywne oddziaływanie środowiskowe i społeczne. To, co robimy — i jak to robimy — ma znaczenie, również dla naszych pracowników, klientów i społeczności.

1 https://www.foodserviceequipmentjournal.com/opinion-dirty-kitchens-are-putting-restaurants-on-the-pathway-to-trouble/

2 legalexpert.co.uk. Współczynniki konwersji @ 2022

3 Na podstawie roztworu KitchenPro Wash'n Walk

4 Chang HJ, Kim JW, Ju SY, Go ES. Badania i praktyka żywieniowa

5 Badanie odporności na poślizg FIGR Forschungs dla Ecolab - 2022

6 W porównaniu do 2 stopniowego procesu mycia podłóg

7 Na podstawie porównania formuły bez spłukiwania KitchenPro Oxy Wipes S z tradycyjnymi środkami chemicznymi, które wymagają spłukiwania po zastosowaniu