Worker with hose in Cannabis Facility

Produkcja i mycie podczas przetwarzania konopi indyjskich:

kompleksowe podejście

Szybko rozwijający się rynek produktów z konopi indyjskich stwarza ogromne możliwości oraz poważne wyzwania operacyjne dla firm zaangażowanych w cały proces produkcji — od nasion do sprzedaży. Jako uznany lider, Ecolab Life Sciences jest zaufanym partnerem w zapewnianiu kompleksowej kontroli zanieczyszczeń, w tym dezynfekcji pomieszczeń do uprawy i zakładów uprawy, przetwarzaniu i produkcji konopii indyjskich.

Consistently safe and high-quality product

Bezpieczeństwo i jakość konopii indyjskich

Współpraca z Ecolab pozwoli na uzyskanie niezmiennie bezpiecznego i wysokiej jakości produktu, nawet gdy skala Państwa działalności się zwiększa, aby sprostać szybko rosnącemu popytowi. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie mycia i kontroli zanieczyszczeń przy produkcji konopi indyjskich, które zostały sprawdzone w terenie zarówno w rygorystycznych procesach produkcji na dużą skalę, jak i w środowiskach sterylnych wysokiego ryzyka.
Deep experience with the regulatory agencies governing the personal care product manufacturing industry

Zgodność

Nasze rozległe doświadczenie w zakresie współdziałania z organami regulacyjnymi zarządzającymi produkcją produktów do pielęgnacji ciała pozwoli stworzyć kompleksowy, oparty na najlepszych praktykach program sanitarny i dezynfekcji pomieszczeń do uprawy konopi indyjskich, który umożliwi zachowanie zgodności z szybko zmieniającymi się standardami.
Life Sciences Operational Excellence in Cannabinoid Processing

Doskonałość operacyjna

Nasze rozległe doświadczenie w produkcji produktów do higieny osobistej pozwoli zwiększyć wydajność, efektywność, opłacalność i elastyczność w operacjach przetwarzania kannabinoidów poprzez dostarczane przez nas rozwiązania i informacje, które chronią oraz ulepszają krytyczne wskaźniki KPI, w tym te w zakresie przepustowości, przestojów i czasu pracy.
Brochure cover for Cleaning and contamination control for the cannabis market

Rozwiązywanie krytycznych problemów związanych z myciem przy produkcji konopi

Każdy obszar zakładu przetwórstwa i uprawy konopii indyjskich wymaga specjalnych analiz i rozwiązań w zakresie mycia. Sprawdzone produkty Ecolab dla małych i dużych zakładów spełniają najbardziej rygorystyczne normy, w tym cGMp i GMP UE, które bezpośrednio odnoszą się do wyjątkowych wyzwań i zagrożeń związanych z osadami kannabinoidów i żywicami, pomagając zapewnić sprawdzone, czyste i zgodne z przepisami działanie.

Kompleksowa oferta środków do mycia i dezynfekcji podczas przetwarzania konopi indyjskich

Nasza zaawansowana technologia chemiczna i wiedza specjalistyczna — w tym innowacyjne produkty do dezynfekcji obiektów przetwarzających konopie indyjskie i protokoły dotyczące konkretnych osadów, żywic i zagrożeń związanych z przetwarzaniem kannabinoidów — pomagają organizacjom zapewnić stałą jakość i bezpieczeństwo produktów, oferując jednocześnie elastyczność operacyjną potrzebną do wykorzystania możliwości szybkiego wzrostu.
Ecolab Bioquell Hydrogen Peroxide Vapor

Bioquell™ Hydrogen Peroxide Vapor

Proces Hydrogen Peroxide Vapor zapewnia szybką, wydajną i wolną od osadów dekontaminację. Systemy są zarejestrowane w EPA i zapewniają spójną, zgodną z GMP 6-logową redukcję bakterii w przypadku sprzętu i pomieszczeń.

COSA CIP Alkaline Cleaning Agents

COSA™ CIP:
90, 92, 94 i 96

Alkaliczne środki czyszczące przeznaczone do usuwania typowych osadów, takich jak oleje, tłuszcze, białka i inne substancje organiczne.

COSA CIP Stable, Neutral pH Foam Cleaner

COSA™ Foam 40

Neutralny produkt do mycia ręcznego, który wytwarza stabilną pianę Może być również stosowany jako dodatek piankowy z detergentami COSA CIP (Clean-in-Place).

_

COSA Oxonia Active Sanitizer and Disinfectant

COSA™ Oxonia Active

Środek dezynfekujący do mikroorganizmów środowiskowych, zarejestrowany w EPA i posiadający certyfikat OMRI.

Klercide and Klerwipe 70/30 IPA / Neutral Detergent

Klercide™ oraz Klerwipe™ 70/30 IPA / środek neutralny

Gotowe do użycia spraye i impregnowane chusteczki do skutecznego mycia i dezynfekcji powierzchni.

DrySan Duo and Eco-Wipe Duo No-Rinse Cleaners and Sanitizers

DrySan™ Duo
Eco-Wipe™ Duo

Szybkoschnące, zarejestrowane w EPA środki czyszczące i dezynfekujące w postaci płynnego sprayu lub chusteczek, niewymagające spłukiwania i przeznaczone do środowisk o niskiej wilgotności.

Zapewnij jakość i bezpieczeństwo podczas uprawy, przetwarzania i produkcji konopi indyjskich.

Zachęcamy do kontaktu z ekspertem Ecolab Life Sciences, aby uzyskać pomoc w zapewnianiu zgodności, jakości i bezpieczeństwa we wszystkich operacjach.

Prośba o konsultację z ekspertem Life Sciences

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.