3080940_SekuseptPureClean_6L_B2C2F35D1E2H10

Sekusept Pure Clean

Manualne mycie wstępne instrumentów medycznych włącznie z endoskopami giętkimi

Mycie instrumentów medycznych i endoskopów to warunek konieczny skutecznej dezynfekcji.

Charakterystyka produktu

Główne cechy Korzyści
Skuteczność mycia

Sekusept Pure Clean zapewnia wysoki standard skuteczności mycia i jest szczególnie efektywny przeciwko typowym czynnikom zanieczyszczającym w środowisku medycznym. Skuteczność mycia została przetestowana i porównana z innymi detergentami dostępnymi obecnie na rynku.

Unikalne połączenie składników pomaga usuwać zabrudzenia z instrumentów w pierwszym etapie, co pozwala zredukować ilość cykli mycia wstępnego i zapobiega konieczności ponownego mycia.

Bezpieczny dla użytkowników i instrumentów

Dzięki neutralnej, bezzapachowej i wolnej od enzymów formule, Sekusept Pure Clean jest bezpieczny i łatwy w użyciu.

Oferując dobrą kompatybilność materiałową, można go stosować z różnymi instrumentami, w tym wykonanymi z barwnego aluminium anodyzowanego.

Wygodny w stosowaniu Sekusept Pure Clean ma jasnoniebieski kolor, który wskazuje, że produkt został zastosowany. Niskopieniąca formuła zapewnia dobrą widoczność podczas użytkowania i jest łatwa do spłukania po etapie czyszczenia.
Ekonomiczny Sekusept Pure Clean można stosować w niskim stężeniu od 0,3% (3 ml / l) do 1% (10 ml / l), co oznacza stosowanie mniejszej ilości produktu na cykl mycia.

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Do ręcznego mycia instrumentów medycznych, w tym endoskopów giętkich i akcesoriów (np. instrumentów chirurgicznych i endoskopów sztywnych, instrumentów MIC).

 

SPOSÓB POSTĘPOWANIA

W zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, należy przygotować roztwór 0,3% (3 ml / l) – 1% (10 ml / l) w połączeniu z wodą pitną. Zanurz przedmiot, upewniając się, że wszystkie powierzchnie są całkowicie mokre. Myć narzędzia medyczne zgodnie z instrukcją producenta sprzętu, jeżeli mycie tego wymaga usunąć pozostałe zanieczyszczenia mechanicznie (np. szczotkowanie, przecieranie) aż do chwili, gdy będą czyste wizualnie. Podczas stosowania w myjkach ultradźwiękowych, zwrócić uwagę na przykrycie komory myjki w trakcie pracy urządzenia.

Do płukania używać wody o jakości co najmniej wody pitnej, wysuszyć zewnętrzne powierzchnie i wewnętrzne kanały (np. endoskopowe).

Ponadto zalecamy stosowanie naszych produktów Sekusept aktiv do ręcznego mycia lub SolidSafe System do mycia maszynowego. Skontaktuj się z przedstawicielem Ecolab, aby uzyskać więcej informacji.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.
DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.