3080940_SekuseptPureClean_6L_B2C2F35D1E2H10

Sekusept Pure Clean

Manualne mycie wstępne instrumentów medycznych włącznie z endoskopami giętkimi

Mycie instrumentów medycznych i endoskopów to warunek konieczny skutecznej dezynfekcji.
  1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Środki czyszczenia wstępnego do instrumentów chirurgicznych
  5. Sekusept Pure Clean

Charakterystyka produktu

Główne cechy Korzyści
Skuteczność mycia

Sekusept Pure Clean zapewnia wysoki standard skuteczności mycia i jest szczególnie efektywny przeciwko typowym czynnikom zanieczyszczającym w środowisku medycznym. Skuteczność mycia została przetestowana i porównana z innymi detergentami dostępnymi obecnie na rynku.

Unikalne połączenie składników pomaga usuwać zabrudzenia z instrumentów w pierwszym etapie, co pozwala zredukować ilość cykli mycia wstępnego i zapobiega konieczności ponownego mycia.

Bezpieczny dla użytkowników i instrumentów

Dzięki neutralnej, bezzapachowej i wolnej od enzymów formule, Sekusept Pure Clean jest bezpieczny i łatwy w użyciu.

Oferując dobrą kompatybilność materiałową, można go stosować z różnymi instrumentami, w tym wykonanymi z barwnego aluminium anodyzowanego.

Wygodny w stosowaniu Sekusept Pure Clean ma jasnoniebieski kolor, który wskazuje, że produkt został zastosowany. Niskopieniąca formuła zapewnia dobrą widoczność podczas użytkowania i jest łatwa do spłukania po etapie czyszczenia.
Ekonomiczny Sekusept Pure Clean można stosować w niskim stężeniu od 0,3% (3 ml / l) do 1% (10 ml / l), co oznacza stosowanie mniejszej ilości produktu na cykl mycia.

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Do ręcznego mycia instrumentów medycznych, w tym endoskopów giętkich i akcesoriów (np. instrumentów chirurgicznych i endoskopów sztywnych, instrumentów MIC).

 

SPOSÓB POSTĘPOWANIA

W zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, należy przygotować roztwór 0,3% (3 ml / l) – 1% (10 ml / l) w połączeniu z wodą pitną. Zanurz przedmiot, upewniając się, że wszystkie powierzchnie są całkowicie mokre. Myć narzędzia medyczne zgodnie z instrukcją producenta sprzętu, jeżeli mycie tego wymaga usunąć pozostałe zanieczyszczenia mechanicznie (np. szczotkowanie, przecieranie) aż do chwili, gdy będą czyste wizualnie. Podczas stosowania w myjkach ultradźwiękowych, zwrócić uwagę na przykrycie komory myjki w trakcie pracy urządzenia.

Do płukania używać wody o jakości co najmniej wody pitnej, wysuszyć zewnętrzne powierzchnie i wewnętrzne kanały (np. endoskopowe).

Ponadto zalecamy stosowanie naszych produktów Sekusept aktiv do ręcznego mycia lub SolidSafe System do mycia maszynowego. Skontaktuj się z przedstawicielem Ecolab, aby uzyskać więcej informacji.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.
DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.