Sekusept MultiEnzyme 2L EU 310 x 550px Pack Shot

Sekusept™ Multienzyme

Enzymatyczne mycie wstępne instrumentów medycznych włącznie z endoskopami giętkimi

Mycie instrumentów medycznych i endoskopów to warunek konieczny skutecznej dezynfekcji.

Dobrze dobrana kombinacja 4 enzymów, środków powierzchniowo-czynnych i pozostałych składników Sekusept MultiEnzyme oferuje doskonałe właściwości myjące dla wszystkich rodzajów narzędzi medycznych, w tym endoskopów giętkich.

Charakterystyka produktu

Sekusept MultiEnzyme:

  • Ma dobrą tolerancję materiałową ze względu na neutralne pH
  • Pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ zapobiega konieczności ponownego mycia
  • Jest ekonomiczny dzięki niskiemu stężeniu użytkowemu

Szybki - Sekusept MultiEnzyme zapewnia wydajne i dokładne mycie. Dzięki temu pozwala zaoszczędzić czas i zapobiega konieczności ponownego mycia.

Prosty - Sekusept MultiEnzyme łączy unikalną mieszaninę środków powierzchniowo czynnych, a także enzymów — proteazy, lipazy i amylazy — co pomaga w skutecznym rozkładaniu białka, tłuszczu i skrobi. Niskopieniący preparat ułatwia spłukiwanie i zapewnia dobrą widoczność oprzyrządowania w kąpieli myjącej. Przezroczysty niebieski kolor wskazuje, kiedy produkt został dodany.

Ekonomiczny - Sekusept MultiEnzyme można stosować w niskich stężeniach w zakresie od 0,3% (3 ml/litr) do 2% (20 ml/litr), co oznacza niskie zużycie produktu na cykl.

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Do ręcznego mycia instrumentów medycznych, w tym endoskopów giętkich i akcesoriów (np. instrumentów chirurgicznych i endoskopów sztywnych, instrumentów MIC).

Sposób postępowania

  • W zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, należy przygotować roztwór 0,3% (3 ml / l) – 2% (20 ml / l) w połączeniu z wodą pitną.
  • Włożyć narzędzia, osprzęt anestezjologiczny do roztworu przestrzegając całkowitego zanurzenia i wypełnienia roztworem.
  • Narzędzia należy myć zgodnie z instrukcjami producenta sprzętu, włącznie z mechanicznym usunięciem zanieczyszczeń (np. przy użyciu szczoteczki, ściereczki) aż będą wizualnie czyste.
  • Podczas stosowania w myjkach ultradźwiękowych, zwrócić uwagę na przykrycie komory myjki w trakcie pracy urządzenia.
  • Do płukania używać wody o jakości co najmniej wody pitnej, wysuszyć zewnętrzne powierzchnie i wewnętrzne kanały (np. endoskopowe).

Skład

Proteazy, amylazy, lipazy, środki powierzchniowo czynne, inhibitory korozji, rozpuszczalniki, środki pomocnicze, emulgatory.

Warunki przechowywania

Niebezpieczeństwo — należy przestrzegać środków ostrożności (sporządzonych na podstawie obowiązujących przepisów UE w zakresie klasyfikacji i oznakowania produktów chemicznych).
Przechowywać w temperaturze od +5°C do +25°C.

Wyrób medyczny.


Wyłącznie do zastosowania profesjonalnego.


Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.


Dodatkowe produkty do mycia wstępnego instrumentów medycznych

No related product pages were found.

Materiały do pobrania

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.