Stock photo of empty hotel or office lobby

Program dla branży hotelarskiej

Czysty hotel to hotel odnoszący sukcesy

Ecolab rozumie, że higiena i czystość to kluczowe czynniki wpływające na sukces działalności. Wpływają one na odczucia i postrzeganie marki przez gości, jak również na ich lojalność i opinię przekazywaną znajomym oraz rodzinie. Dlatego ważne jest, aby konsekwentnie zapewniać dobre pierwsze wrażenie w postaci czystości i świeżości we wszystkich obszarach działalności hotelu, poprawiając satysfakcję gości. 

Zapewnianie klientom pozytywnych wrażeń

Według raportów jedna negatywna opinia w Internecie może przyczynić się do utraty ponad 30 gości hotelowych, a 90% podróżnych unika hoteli oznaczonych jako „brudne”! 

Właśnie dlatego higiena i czystość odgrywają kluczową rolę w zwiększeniu poziomu zadowolenia gości i efektywnym prowadzeniu działalności. Jednak wraz z rosnącą presją konkurencji oraz rosnącymi wymaganiami dotyczącymi jakości i obsługi, personel sprzątający staje przed coraz większymi wyzwaniami w zakresie zwiększania satysfakcji gości. Dlatego właśnie Ecolab zapewnia kompleksowe rozwiązania dla każdego krytycznego obszaru działalności branży hotelarskiej, zapewniające bezpieczeństwo, wydajność i zadowolenie gości. Każdy program jest wspierany przez oddany zespół specjalistów serwisowych, którzy znają szczegóły Państwa działalności biznesowej. Ecolab oferuje szerokie wsparcie klienta i techniczne oraz stale wprowadza innowacje, aby zapewnić najlepsze możliwe wyniki.

 


Rozwiązania, które wspierają działalność w branży hotelarskiej​​​​​​​

Ecolab Oasis Pro Housekeeping Range

Linia produktów do utrzymania czystości Oasis Pro

Specjalnie opracowana linia zapewnia odpowiednie produkty, akcesoria, środki czyszczące i pomoce szkoleniowe do określonych zadań.

550x310_GroupB

Program pralnictwa Aquanomic

Skoncentrowane środki piorące dozowane poprzez system zamkniętej pętli promują bezpieczne praktyki w pracy.

A person washing their hands showing us personal hand hygiene

Program higieny rąk Nexa

Mycie rąk stanowi jedną z pierwszych barier ochronnych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się infekcji oraz patogenów chorób układu pokarmowego.

KitchenPro

Linia produktów do czyszczenia kuchni KitchenPro

Higiena sprzętu i powierzchni kuchennych oraz bezpieczeństwo oferowanej żywności są wymogiem koniecznym.

550x3310_Apex

Apex do mycia maszynowego

Program mycia maszynowego Apex firmy Ecolab daje operatorom gastronomicznym maksymalną kontrolę.

Electrostatic Spraying 101 Overview

Program wkorzystujący spraye elektrostatyczne

Ecolab oferuje rozwiązania i sprzęt do dezynfekcji, które pomagają zwalczać lub nieodwracalnie unieszkodliwiać bakterie oraz wirusy.


Zasoby, które wspierają prowadzenie działalności

Ecolab Lodging Brochure

Broszura Lodging

Zachęcamy do pobrania naszej broszury Lodging, aby dowiedzieć się więcej o naszym programie utrzymania czystośći oraz tego, w jaki sposób gwarantuje on najlepsze i spójne wyniki, zapewniając czyste, bezpieczne oraz komfortowe otoczenie.

Image of Ecolab's Hand Hygiene Brochure

Broszura dotycząca mycia rąk

Korzystając z zaawansowanego programu mycia rąk, można zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób wśród gości i pracowników, zapewniając jednocześnie właściwe funkcjonowanie placówki.
FRS Covid page image

Portal zasobów dotyczących COVID

Zasoby, linki i sugerowane najlepsze praktyki do odpowiedzi na koronawirusa i bezpiecznego oraz efektywnego ponownego otwarcia działalności.

zrównoważony-rozwój

Współpraca z Green Key

Każdego dnia Ecolab współpracuje z klientami na całym świecie, by osiągać więcej przy mniejszych nakładach — korzystając z innowacyjnych rozwiązań mających na celu poprawę wyników biznesowych i ochronę kluczowych zasobów. Nasza współpraca z Green Key promuje korzystanie ze zrównoważonych rozwiązań w hotelach i restauracjach w Europie, by sprostać oczekiwaniom klientów i osiągnąć oraz zachować certyfikację Green Key.

Przygotowanie to podstawa. Ochrona zaczyna się od zapobiegania.

Jako zaufany partner obsługujący klientów w ponad trzech milionach lokalizacji, Ecolab (ECL) to światowy lider w zakresie rozwiązań związanych z wodą, higieną oraz zapobieganiem zakażeniom, a także usług, które pomagają chronić ludzi i kluczowe zasoby naturalne. Oferujemy szereg rozwiązań, które pomogą w zapewnieniu czystego, bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy, w tym programy higieny rąk, programy mycia i dezynfekcji, szkolenia i znacznie więcej.

FRS Covid page image

Koronawirus (COVID-19)

W odpowiedzi na pandemię COVID-19, globalny zespół ekspertów Ecolab przygotował szereg materiałów i istotnych informacji, które pomoga zapewnić czyste, bezpieczne i zdrowe środowisko pracy.  Pomagamy chronić i budować pewność siebie wśród pracowników, gości, mieszkańców i osób odwiedzających.

Woman blowing her nose

Grypa sezonowa

Podczas gdy przedstawiciele służby zdrowia nie są w stanie przewidzieć intensywności nadchodzącego sezonu wzmożonych zachorowań na grypę, wiemy, że ochrona przed nią zaczyna się od zapobiegania. Zobacz i pobierz nasze najnowsze materiały o grypie, aby przygotować się na nadchodzący sezon grypowy, minimalizując ekspozycję i zapewniając bezpieczeństwo pracownikom, mieszkańcom oraz gościom.

Image of family enjoying a meal

Bezpieczeństwo żywności

Stworzenie solidnego programu bezpieczeństwa żywności poprawia jej jakość, ogranicza marnowanie żywności oraz poprawia zadowolenie klientów. Dowiedz się jak Ecolab nie tylko pomaga w zapobieganiu chorób układu pokarmowego, ale również jak zapewnia bezpieczeństwo personelowi i klientom oraz w jaki sposób trwale zmienia Państwa firmę.

Female white TM talking with white male chef about dishware

Programy wspierane przez obsługę na najwyższym poziomie

Przedstawiciele Ecolab wraz z zespołem naukowców i branżowych specjalistów świadczą regularny serwis, obsługują sprzedaż i zapewniają wsparcie, a także prowadzą szkolenia i inspekcje w obiektach klientów. Pomagamy klientom zmniejszać zużycie mediów, optymalizować nakład pracy oraz poprawiać funkcjonowanie i wydajność całej organizacji.

sustainabilityreport

Nasz wpływ na zrównoważony rozwój

W Ecolab zrównoważony rozwój stanowi integralną część wszystkiego, co robimy. Za sprawą technologii, informacji, usług świadczonych bezpośrednio u klienta i szkoleń pomagamy firmom na całym świecie w osiąganiu świetnych wyników biznesowych, zwiększając jednocześnie pozytywne oddziaływanie środowiskowe i społeczne. To, co robimy — i jak to robimy — ma znaczenie, również dla naszych pracowników, klientów i społeczności.


Powiązane informacje

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono powiązanych artykułów na blogu.

Ecolab Healthcare mailing list registration

Newsletter

Prosimy o zapisanie się do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi innowacjami, badaniami, wskazówkami, wydarzeniami i usługami, które pomagają utrzymać czyste i bezpieczne środowisko, zwiększają wydajność operacyjną i ułatwiają osiąganie celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.