1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Program utrzymania czystości obiektów
Shopping Mall Image

Program utrzymania czystości obiektów

Nasz w pełni dopasowany program utrzymania czystości obiektów umożliwia zachowanie najwyższych standardów higienicznych i zgodności z przepisami, budując zaufanie i gwarantując bezpieczeńśtwo pracowników oraz użytkowników budynku. Nasze kompleksowe podejście obejmuje produkty o udowodnionej skuteczności, wszechstronne wsparcie, a także najlepszą w swojej klasie obsługę oraz szkolenia personelu.

Dostarczanie krytycznych wyników, które napędzają wyniki finansowe

Państwa klienci z różnch segmentów oczekują czystego, bezpiecznego i zachęcającego otoczenia. Oczekiwania, normy i ryzyka, którym muszą Państwo sprostać, jeszcze nigdy nie były tak wysokie. Budowanie i ochrona reputacji klientów, a także bycie liderem w tej kwestii, wymaga proaktywnego podejścia. Osiągnięcie wyższych norm wydajności i spójności pomoże ograniczyć ryzyko oraz chronić obiekty i ich użytkowników, jednocześnie dostarczając wymiernych wyników. 


Zasoby pozwajające dostarczyć krytyczne wyniki i wspierające prowadzenie działalności​

Ecolab Facility Care Brochure
Broszura na temat utrzymania czystości obiektów

Zachęcamy do zapoznania się z naszą wyczerpującą broszurą na temat utrzymania czystości obiektów.

Ecolab Facility Care Checklists
Listy kontrolne

Nasze listy kontrolne dopasowane do segmentów klientów, które pomogą Państwu zapewnić czystość i bezpieczeństwo działalności, są gotowe do pobrania poniżej.

Lady using Computer
Portal zasobów Ecolab

Zasoby i sugerowane najlepsze praktyki pozwalające w zapewnieniu czystszych, bezpieczniejszych i bardziej zachęcających wnętrz, które promują pewność i zaufanie.


Ochrona zaczyna się od zapobiegania

Ecolab to zaufany partner w każdym miejscu na świecie. Chronimy miejsca, w których ludzie jedzą, śpią, pracują, bawią się i leczą. Oferujemy szereg rozwiązań, które pomogą w zapewnieniu czystego, bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy, w tym programy higieny rąk, programy mycia i dezynfekcji, szkolenia i znacznie więcej.

FRS Covid page image
Koronawirus (COVID-19)

W odpowiedzi na pandemię COVID-19, globalny zespół ekspertów Ecolab przygotował szereg materiałów i istotnych informacji, które pomoga zapewnić czyste, bezpieczne i zdrowe środowisko pracy.  Pomagamy chronić i budować pewność siebie wśród pracowników, gości, mieszkańców i osób odwiedzających.

Woman blowing her nose
Grypa sezonowa

Podczas gdy przedstawiciele służby zdrowia nie są w stanie przewidzieć intensywności nadchodzącego sezonu wzmożonych zachorowań na grypę, wiemy, że ochrona przed nią zaczyna się od zapobiegania. Zobacz i pobierz nasze najnowsze materiały o grypie, aby przygotować się na nadchodzący sezon grypowy, minimalizując ekspozycję i zapewniając bezpieczeństwo pracownikom, mieszkańcom oraz gościom.


Programy wpływające na działania ośrodków

Linia produktów Maxx 2

Nasza wydajna linia środków myjących wymaga użycia mniejszej ilości środków ochrony osobistej.

550x310_GroupB
Program pralnictwa Aquanomic

Skoncentrowane środki piorące dozowane poprzez system zamkniętej pętli promują bezpieczne praktyki w pracy.

A person washing their hands showing us personal hand hygiene
Program higieny rąk Nexa

Mycie rąk stanowi jedną z pierwszych barier ochronnych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się infekcji oraz patogenów chorób układu pokarmowego.

550x3310_Apex
Apex do mycia maszynowego

Program mycia maszynowego Ecolab Apex zapewnia operatorom gastronomicznym maksymalną kontrolę.

KitchenPro
Linia produktów do higieny kuchennej KitchenPro

Higiena sprzętu i powierzchni kuchennych oraz bezpieczeństwo oferowanej żywności są wymogiem koniecznym.

Ecolab Oasis Pro Housekeeping Range
Linia produktów do utrzymania czystości Oasis Pro

Specjalnie opracowana linia zapewnia odpowiednie produkty, akcesoria, środki czyszczące i pomoce szkoleniowe do określonych zadań.