Shopping Mall Image

Program utrzymania czystości obiektów

Nasz w pełni dopasowany program utrzymania czystości obiektów umożliwia zachowanie najwyższych standardów higienicznych i zgodności z przepisami, budując zaufanie i gwarantując bezpieczeńśtwo pracowników oraz użytkowników budynku. Nasze kompleksowe podejście obejmuje produkty o udowodnionej skuteczności, wszechstronne wsparcie, a także najlepszą w swojej klasie obsługę oraz szkolenia personelu.

Dostarczanie krytycznych wyników, które napędzają wyniki finansowe

Państwa klienci z różnch segmentów oczekują czystego, bezpiecznego i zachęcającego otoczenia. Oczekiwania, normy i ryzyka, którym muszą Państwo sprostać, jeszcze nigdy nie były tak wysokie. Budowanie i ochrona reputacji klientów, a także bycie liderem w tej kwestii, wymaga proaktywnego podejścia. Osiągnięcie wyższych norm wydajności i spójności pomoże ograniczyć ryzyko oraz chronić obiekty i ich użytkowników, jednocześnie dostarczając wymiernych wyników. 


Rozwiązania, które wspierają sprzątanie Państwa obiektów

Linia produktów do sprzątania obiektów MAXX{[#0]

Nasza wydajna linia środków myjących wymaga użycia mniejszej ilości środków ochrony osobistej.

Electrostatic Spraying 101 Overview

Program wkorzystujący spraye elektrostatyczne

Ecolab oferuje rozwiązania i sprzęt do dezynfekcji, które pomagają zwalczać lub nieodwracalnie unieszkodliwiać bakterie oraz wirusy.

A person washing their hands showing us personal hand hygiene

Program higieny rąk Nexa

Mycie rąk stanowi jedną z pierwszych barier ochronnych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się infekcji oraz patogenów chorób układu pokarmowego.


Zasoby pozwajające dostarczyć krytyczne wyniki i wspierające prowadzenie działalności​

Ecolab Facility Care Brochure

Broszura na temat utrzymania czystości obiektów

Zachęcamy do zapoznania się z naszą wyczerpującą broszurą na temat utrzymania czystości obiektów.

Ecolab Facility Care Checklists

Listy kontrolne

Nasze listy kontrolne dopasowane do segmentów klientów, które pomogą Państwu zapewnić czystość i bezpieczeństwo działalności, są gotowe do pobrania poniżej.

Lady using Computer

Portal zasobów Ecolab

Zasoby i sugerowane najlepsze praktyki pozwalające w zapewnieniu czystszych, bezpieczniejszych i bardziej zachęcających wnętrz, które promują pewność i zaufanie.

Przygotowanie to podstawa. Ochrona zaczyna się od zapobiegania.

Jako zaufany partner obsługujący klientów w ponad trzech milionach lokalizacji, Ecolab (ECL) to światowy lider w zakresie rozwiązań związanych z wodą, higieną oraz zapobieganiem zakażeniom, a także usług, które pomagają chronić ludzi i kluczowe zasoby naturalne. Oferujemy szereg rozwiązań, które pomogą w zapewnieniu czystego, bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy, w tym programy higieny rąk, programy mycia i dezynfekcji, szkolenia i znacznie więcej.

FRS Covid page image

Koronawirus (COVID-19)

W odpowiedzi na pandemię COVID-19, globalny zespół ekspertów Ecolab przygotował szereg materiałów i istotnych informacji, które pomoga zapewnić czyste, bezpieczne i zdrowe środowisko pracy.  Pomagamy chronić i budować pewność siebie wśród pracowników, gości, mieszkańców i osób odwiedzających.

Woman blowing her nose

Grypa sezonowa

Podczas gdy przedstawiciele służby zdrowia nie są w stanie przewidzieć intensywności nadchodzącego sezonu wzmożonych zachorowań na grypę, wiemy, że ochrona przed nią zaczyna się od zapobiegania. Zobacz i pobierz nasze najnowsze materiały o grypie, aby przygotować się na nadchodzący sezon grypowy, minimalizując ekspozycję i zapewniając bezpieczeństwo pracownikom, mieszkańcom oraz gościom.

Image of family enjoying a meal

Bezpieczeństwo żywności

Stworzenie solidnego programu bezpieczeństwa żywności poprawia jej jakość, ogranicza marnowanie żywności oraz poprawia zadowolenie klientów. Dowiedz się jak Ecolab nie tylko pomaga w zapobieganiu chorób układu pokarmowego, ale również jak zapewnia bezpieczeństwo personelowi i klientom oraz w jaki sposób trwale zmienia Państwa firmę.

Female white TM talking with white male chef about dishware

Programy wspierane przez obsługę na najwyższym poziomie

Przedstawiciele Ecolab wraz z zespołem naukowców i branżowych specjalistów świadczą regularny serwis, obsługują sprzedaż i zapewniają wsparcie, a także prowadzą szkolenia i inspekcje w obiektach klientów. Pomagamy klientom zmniejszać zużycie mediów, optymalizować nakład pracy oraz poprawiać funkcjonowanie i wydajność całej organizacji.

sustainabilityreport

Nasz wpływ na zrównoważony rozwój

W Ecolab zrównoważony rozwój stanowi integralną część wszystkiego, co robimy. Za sprawą technologii, informacji, usług świadczonych bezpośrednio u klienta i szkoleń pomagamy firmom na całym świecie w osiąganiu świetnych wyników biznesowych, zwiększając jednocześnie pozytywne oddziaływanie środowiskowe i społeczne. To, co robimy — i jak to robimy — ma znaczenie, również dla naszych pracowników, klientów i społeczności.


Powiązane informacje

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono powiązanych wiadomości.

Ecolab Healthcare mailing list registration

Newsletter

Prosimy o zapisanie się do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi innowacjami, badaniami, wskazówkami, wydarzeniami i usługami, które pomagają utrzymać czyste i bezpieczne środowisko, zwiększają wydajność operacyjną i ułatwiają osiąganie celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.