Woman using a touchless Nexa hand sanitizer station

System do higieny rąk Nexa od Ecolab

System do higieny rąk Nexa™ tworzy naukową czystość Scientific Clean™, łącząc najnowocześniejsze połączone dozowniki z produktami do higieny rąk Ecolab, od kosmetycznych mydeł w płynie i w piance po antybakteryjne mydła w piance i żelowe środki do dezynfekcji rąk, a wszystko to z tego samego urządzenia, co ułatwia zmianę produktów. Dostępne w wersji do stosowania ręcznego i wersji bezdotykowej.

Scientific Clean - pomoc w osiągnięciu celów w zakresie dbałości, zgodności oraz kosztów.

Two Nexa hand hygiene dispensers on a tile wall with an automatic dispensing sensor and manual pump.

Nexa

Seria Nexa™ została zaprojektowana tak, aby była prosta, wszechstronna i łatwa w użyciu. Nowa linia produktów Nexa zapewnia wydajność oraz jest zgodna z ekologicznym podejściem Ecolab. Wykorzystuje zaawansowane technologicznie dozowniki oraz skuteczne produkty chemiczne i opakowania. Innowacyjna konstrukcja obejmuje:

  • Energooszczędny dozownik bezdotykowy, który wymaga mniejszej liczby wymian baterii.
  • Roztwór przeciwdrobnoustrojowy, który działa w sposób ciągły i hamuje rozwój bakterii, które mogą wpływać na przycisk. Gładką powierzchnię bez wypukłości i otworów zbierających zanieczyszczenia i brud.
  • Ulepszone i unikalnie zaprojektowane opakowanie oraz zasysającą się butelkę, wypychającą do 99% produktu, aby zmniejszyć jego marnowanie.
  • Opatentowana pompka z powrotem wciąga nadmiar produktu, ogranicza kosztowne zatykanie i wyciekanie produktu oraz pomaga zapobiegać potencjalnym poślizgnięciom i upadkom pracowników.
  • Opakowanie z tworzywa HDPE, które łatwo oddaje się recyklingowi

Dowiedz się więcej o dozownikach Nexa
Nexa hand hygiene group image of sanitizing stands and stations

Stacje i stojaki do dezynfekcji rąk Nexa

Nasze bezdotykowe dozowniki zapewniają różne opcje dozowania oraz znakowania, aby zachęcić pracowników i klientów do dbania o higienę rąk. Stacje i stojaki do dezynfekcji są wyposażone w bezdotykowy dozownik Nexa™. Dostępne są również niestandardowe wkładki graficzne dopasowane do potrzeb Pańskiego biznesu.

Środki chemiczne i programy dotyczące higieny rąk

Dowiedz się więcej o środkach chemicznych i programach oferowanych przez Ecolab dla Twojego segmentu biznesu.

Hands being washed in sink with Ecolab branded product.
Placówki
Phase II HHCM Equipment January 2020
Szpitale
Hands washing in a sink
Przemysł spożywczy i produkcja napojów
Boy washing hands.

Restauracje szybkiej obsługi