Gray Bubbles

Środki odkażające i dezynfekujące COSA™ do zastosowań w farmaceutyce

Środki do dezynfekcji Ecolab COSA™ pomagają zwalczać drobnoustroje często występujące w produkcji farmaceutyków, ograniczając ich ilość do określonego poziomu. Oświadczenia o skuteczności dezynfekcji na miejscu (CIP) są niezbędne w zastosowaniach farmaceutycznych, które są narażone na ryzyko skażenia bakteryjnego, i mogą obejmować grzyby, wirusy i zarodniki.

Stosowanie chemicznych środków dezynfekcyjnych w porównaniu do gorącej wody lub pary może ograniczyć czas dezynfekcji, co przekłada się na skrócenie czasu wznowienia produkcji. Skrócenie czasu mycia z zastosowaniem bardziej wydajnych procesów zapewnia dodatkową wartość, gdy zakłady działają z pełną mocą i wymaga się od nich większej produktywności przy mniejszym nakładzie pracy.  

2019 Life Sciences Pharmaceutical Brochure

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą środków do mycia i dezynfekcji w systemie CIP i COP w produkcji środków farmaceutycznych

Wytwarzane we w pełni kontrolowanych i monitorowanych zakładach produkcyjnych zasadowe środki myjące, kwasowe środki myjące, dodatki, środki wzmacniające oraz dezynfekujące zostały specjalnie opracowane pod kątem stosowania na powierzchniach mających kontakt z produktami farmaceutycznymi.

Zachęcamy do sprawdzenia, w jaki sposób mogą Państwo opracować indywidualny program odpowiadający konkretnym potrzebom Państwa zakładu, który spełnia najnowsze standardy i jest obsługiwany przez nasze wyspecjalizowane zespoły techników i ds. walidacji.  

Powiązane produkty dezynfekujące COSA™ do zastosowań w przemyśle farmaceutycznym

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono Ofert

Powiązane rozwiązania w zakresie produkcji środków farmaceutycznych i leków

Zachęcamy do uzyskania szczegółowych informacji o tym, jak dział ds. produkcji leków i środków farmaceutycznych Ecolab może pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy, realnie zwiększają wydajność operacyjną i pomagają osiągać cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami