White Foam on Blue Background

Środki do mycia ręcznego COSA™ dla przemysłu farmaceutycznego

Środki do mycia ręcznego Ecolab COSA™, nazywane także pieniącymi środkami myjącymi, przeznaczone są do zastosowań farmaceutycznych, w których potrzebna jest trwała piana bez stosowania dodatków. Trwała piana umożliwia wydłużenie czasu kontaktu, co przekłada się na skuteczniejsze mycie.

W ramach swojego kompleksowego portfolio rozwiązań Ecolab oferuje środek myjący o neutralnym pH, jeśli podczas procesu produkcji środków farmaceutycznych wymagane jest mycie ręczne, lub dodatek w postaci pieniącego środka myjącego.

Ponieważ niektóre części mogą wymagać mycia ręcznego, neutralne środki myjące są często konieczne do ich skutecznego mycia i zachowania bezpieczeństwa pracowników. 

2019 Life Sciences Pharmaceutical Brochure

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą środków do mycia i dezynfekcji w systemie CIP i COP w produkcji środków farmaceutycznych

Wytwarzane we w pełni kontrolowanych i monitorowanych zakładach produkcyjnych zasadowe środki myjące, kwasowe środki myjące, dodatki, środki wzmacniające oraz dezynfekujące zostały specjalnie opracowane pod kątem stosowania na powierzchniach mających kontakt z produktami farmaceutycznymi.

Zachęcamy do sprawdzenia, w jaki sposób mogą Państwo opracować indywidualny program odpowiadający konkretnym potrzebom Państwa zakładu, który spełnia najnowsze standardy i jest obsługiwany przez nasze wyspecjalizowane zespoły techników i ds. walidacji.  

Powiązane produkty COSA™ do mycia ręcznego

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono Ofert

Powiązane rozwiązania w zakresie produkcji środków farmaceutycznych i leków

Zachęcamy do uzyskania szczegółowych informacji o tym, jak dział ds. produkcji leków i środków farmaceutycznych Ecolab może pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy, realnie zwiększają wydajność operacyjną i pomagają osiągać cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami