Blue Bubbles

Dodatki i środki wzmacniające COSA™ do zastosowań w farmaceutyce

Dodatki i środki wzmacniające COSA™ do zastosowań w farmaceutyce to wysoce skoncentrowane substancje, których zadaniem jest zwiększenie wydajności innych roztworów myjących, wzmacniając ich skuteczność podczas mycia określonych zabrudzeń, takich jak zaschnięte powłoki antyadhezyjne oraz zaschnięte polimery antyadhezyjne.

Typowymi powierzchniowo czynnymi dodatkami wymaganymi w produkcji farmaceutyków są środki wzmacniające i utleniające, które idealnie nadają się do usuwania substancji o dużej zawartości tłuszczu oraz substancji niezawierających wody. Większość z nich powstaje z myślą o stosowaniu w zasadowych środkach myjących, ale część z nich można także stosować w połączeniu z kwasowymi środkami do mycia.

Podczas wyboru odpowiedniego dodatku lub środka wzmacniającego firma Ecolab analizuje wyniki badań i tworzy rozwiązania dopasowane do określonego zastosowania i typu zabrudzeń, eliminując domysły przy doborze odpowiednich środków myjących w celu osiągnięcia wizualnej czystości. Zastosowanie bazowego środka myjącego oraz środka wzmacniającego umożliwia uzyskanie odpowiedniej równowagi pomiędzy skutecznością mycia, a zminimalizowaniem wpływu na sprzęt oraz systemy odprowadzające ścieki.

2019 Life Sciences Pharmaceutical Brochure

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą środków do mycia i dezynfekcji w systemie CIP i COP w produkcji środków farmaceutycznych

Wytwarzane we w pełni kontrolowanych i monitorowanych zakładach produkcyjnych zasadowe środki myjące, kwasowe środki myjące, dodatki, środki wzmacniające oraz dezynfekujące zostały specjalnie opracowane pod kątem stosowania na powierzchniach mających kontakt z produktami farmaceutycznymi.

Zachęcamy do sprawdzenia, w jaki sposób mogą Państwo opracować indywidualny program odpowiadający konkretnym potrzebom Państwa zakładu, który spełnia najnowsze standardy i jest obsługiwany przez nasze wyspecjalizowane zespoły techników i ds. walidacji.  

Powiązane dodatki i środki wzmacniające COSA™ do zastosowań w farmaceutyce

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów

Powiązane rozwiązania w zakresie produkcji środków farmaceutycznych i leków

Zachęcamy do uzyskania szczegółowych informacji o tym, jak dział ds. produkcji leków i środków farmaceutycznych Ecolab może pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy, realnie zwiększają wydajność operacyjną i pomagają osiągać cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami