CITROclorex 2% MD

CITROclorex 2% md

CITROclorex 2% MD doskonale nadaje się do dezynfekcji zewnętrznych, drobnych elementów medycznych takich jak np. cewniki. Jest gotowym do użycia preparatem do dezynfekcji powierzchni na bazie izopropanolu i diglukonianu chlorheksydyny. Dostępny w poręcznych opakowaniach, zapewnia wygodę użycia podczas dezynfekcji nawet najtrudniej dostępnych miejsc.

Charakterystyka produktu

CITROclorex 2% MD zapewnia szerokie spektrum działania, natychmiastowe i łatwe użycie oraz poręczne opakowania.

 

Główne cechy Korzyści
Pewna skuteczność Preparat jest 2% roztworem chlorheksydyny w 70% alkoholu izopropylowym, posiada szerokie spektrum działania obejmujące bakterie, prątki, drożdże, wszystkie wirusy osłonione (łącznie z HBV, HCV, HIV), Rota.
Zgodność z międzynarodowymi wytycznymi Wiele międzynarodowych wytycznych potwierdza skuteczność działania glukonianu chlorheksydyny do dezynfekcji wyrobów medycznych. Poniższa tabela przedstawia wybrane publikacje dotyczące jej skuteczności i zastosowania.

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

CITROclorex 2% MD jest gotowym do użycia produktem do dezynfekcji wyrobów medycznych, w szczególności zewnętrznych elementów centralnych i obwodowych cewników dożylnych, takich jak: wejścia do kanału wkłucia, części kanałów, korki, kraniki, itp.


SPOSÓB POSTĘPOWANIA

Nanieść produkt bezpośrednio na dezynfekowaną powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Nie spłukiwać. Jeżeli połączenie jest zanieczyszczone, najpierw należy usunąć zanieczyszczenie przecierając gazikiem zwilżonym preparatem.

SKŁAD

100 g produktu zawiera (w/w):

Substancje czynne: 2 g diglukonian chlorheksydyny, 62 g alkohol izopropylowy (ekwiwalent 70% roztworu v/v).


Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.


0123


pikto_flaeche_oberflaecheDezynfekcja powierzchni wyrobów medycznych

Powiązane oferty

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.