System Apex™ do mycia ręcznego

Oferowane przez Ecolab mycia pomagają uzyskać nieskazitelnie czyste naczynia, szkło i sztućce, co również wpływa na doznania kulinarne gości. Konsultant Ecolab pomoże wybrać właściwe środki w płynie lub w formie bloku, dopasowane do konkretnych potrzeb klienta.

Większa kontrola i łatwość w użyciu

Linia produktów Apex do ręcznego mycia obejmuje:

Środek do mycia ręcznego
Środek do wstępnego namaczania sztućców
Środek do mycia garnków i patelni poprzez namaczanie

Charakterystyka produktu:

Apex Manual Detergent

Super skoncentrowany środek w formie bloku do ręcznego mycia naczyń pozwala optymalizować koszty użytkowania, zachowując długotrwałą wydajność. Skład chemiczny 1 kg środka został dobrany odpowiednio do czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń przy zapewnieniu wydajności procesu zmywania.

Środek APEX MANUAL DETERGENT do ręcznego mycia naczyń pomaga uzyskać efekt lśniącej czystości minimalizując wpływ na środowisko poprzez redukcję ilości odpadów opakowaniowych. Produkt jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund i można nim za każdym razem wydajnie wypełniać zlewozmywaki po dokładnym rozcieńczeniu.

Materiały do pobrania

Państwa sukces zależy od poziomu usatysfakcjonowania gości i zarządzania ryzykiem. Ecolab jako lider w branży gastronomicznej, oferuje nowy standard maszynowego mycia naczyń wspierający doznania kulinarne klientów, które pozostawią pozytywne wrażenie. Aby uzyskać więcej informacji na temat asortymentu produktów Apex lub innego systemu dla gastronomii, prosimy pobrać poniższe broszury.