1. Strona główna
  2. Global Business Services Budapest

Ecolab Global Business Services Budapest

Budapeszt, Węgry

Global Business Services to centrum doskonałości w zakresie procesów od zamówienia do płatności gotówkowej oraz procesów realizacji zamówień w Ecolab. Jego główną misją jest ułatwianie naszym klientom współpracy z nami. Utworzona w 2006 r. i zatrudniająca obecnie ponad 300 pracowników jednostka jest dumna z wartości dostarczanej naszym klientom wewnętrznym i zewnętrznym.

Hello from Budapest
Kontakt

Ecolab Global Business Services Budapest
Váci út 81-83. Center Point II. 1139 Budapest Hungary

Operator
Tel.: +36 1 880 5610

Nalco Central & Eastern Europe Customer Service
Tel.: +36 1 880 5771 | Faks: +36 1 880 5710 | E-mail: custserv.eu@nalco.com

Nalco Hungary Customer Service
Tel.: +36 1 880 5700 | Faks: +36 1 880 5710 | E-mail: custserv.hungary@nalco.com

Our Budapest Offices
Nasze biura

Nasze biuro znajduje się w pobliżu centrum Budapesztu. Oferuje profesjonalne i przyjazne środowisko pracy, które sprzyja indywidualnemu rozwojowi i stwarza możliwości zawodowe.

Our Culture in Budapest
Nasza kultura

To, co robimy, ma znaczenie. Nasze usługi, rozwiązania i pracownicy mają dla nas znaczenie. Jesteśmy prawdziwie międzynarodową placówką. Osoby podejmujące pracę w Ecolab otrzymają możliwości rozwoju kariery i wyraźne ścieżki kariery zawodowej, których celem jest zrównoważony rozwój naszego ośrodka. Zaoferujemy różne szkolenia, aby zapewnić pracownikom narzędzia, dzięki którym będą mogli sami kształtować swoją przyszłość.

Your Budapest Opportunities
Możliwości

Praca w Ecolab to coś więcej, niż tylko satysfakcja z wywierania pozytywnego wpływu na otaczający nas świat. To członkostwo w zespole, który osiąga wyniki, dobrze się bawi i wnosi ogromny wkład w życie innych. Co więcej, przed pracownikami otwierają się fascynujące możliwości rozwoju i kariery w jednej z wiodących organizacji na świecie. Każdy pracownik zostanie w pełni przeszkolony, dzięki czemu stanie się ekspertem w swojej dziedzinie i twórcą własnej kariery w Ecolab. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia i pakietu świadczeń dostępne jest również wsparcie w zakresie edukacji zawodowej, w tym kursy językowe.

Bądźmy w kontakcie

Zachęcamy do dołączenia do Sieci Talentów Ecolab, aby zacząć otrzymywać informacje i oferty pracy w okolicy.

 

Wróć do wszystkich lokalizacji