ECOLAB ZOSTAŁ CERTYFIKOWANY JAKO WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY W KILKU KRAJACH W EUROPIE

Pracownicy uznają Ecolab za wspaniałe miejsce pracy (Great Place to Work®) w 24 krajach w Europie.

31 sierpnia 2022 r.
WALLISELLEN, Szwajcaria 
Ecolab Inc, światowy lider w dziedzinie rozwiązań i usług związanych z wodą, higieną oraz zapobieganiu infekcjom, które chronią ludzi, planetę i zdrowie biznesu, został uznany za wspaniałe miejsce do pracy po dokładnej i niezależnej analizie przeprowadzonej przez Great Place to Work®. Ecolab jest zaangażowany w przyspieszenie swojego pozytywnego wpływu oraz spełnienie ambitnych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju i różnorodności, sprawiedliwości oraz integracji.  
Great place to work certification

„Nasi współpracownicy w przeważającej większości stwierdzają, że praca, którą wykonują, przyczynia się do realizacji naszej misji i mają poczucie sensu w pracy” – powiedział EVP i prezes ds. rynków globalnych Ecolab, Sam de Boo. „Ten certyfikat jest kolejnym świadectwem poczucia celu, które nas łączy. Nasze zespoły są integralną częścią sukcesu naszej działalności w zakresie ochrony ludzi oraz zasobów niezbędnych do życia. Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wyróżnieni przez naszych współpracowników w 24 krajach za naszą kulturę oraz środowisko pracy, które oferujemy, w których każdy może się rozwijać i osiągać to, co najlepsze.”

Proces akredytacji opiera się bezpośrednio na opiniach pracowników, przekazywanych w ramach obszernej i anonimowej ankiety dotyczącej wrażeń w miejscu pracy. Ocenia ona poziom zaufania, jakie pracownicy mają do swoich liderów, poziom dumy z wykonywanej pracy oraz stopień, w jakim doceniają swoje zespoły i współpracowników. Aby otrzymać certyfikat Great Place to Work© firma musi uzyskać wynik powyżej średniej w kategoriach wiarygodności, szacunku, uczciwości, odczucia dumy i panującego duchu koleżeństwa.

Ecolab uzyskał certyfikat w następujących krajach: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Szwajcaria, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy. Kontakt:

Laetitia Tettamanti

+41 (0)79 419 6906

Laetitia.tettamanti@ecolab.com

28 lipca 2022

(ECL-C)

Powiązane informacje