Interclean 2024 | Przedstawiamy Maxx Synbiotic

Odwiedź nas w hali 7 na stanowisku 402 oraz 404 i odkryj rewolucyjną innowację czyszczenia Maxx Synbiotic​​​​​​​

MIEJSCE: RAI Amsterdam

Czy jesteś gotowy na nadzwyczajne doświadczenie? Dołącz do nas od 14 do 17 maja 2024 i bądź jednym z pierwszych, którzy zapoznają się z naszą rewolucyjną gamą produktów Maxx Synbiotic, wprowadzoną, aby ponownie zdefiniować standardy branżowe. Pozwól naszym ekspertom zaoferować ekskluzywne informacje na temat technologii Maxx Synbiotic i przedstawić każdy produkt, podkreślając jego unikalne cechy i zalety. Niezależnie od tego, czy jesteś kierownikiem obiektu, dystrybutorem czy specjalistą ds. sprzątania, czeka na Ciebie coś wyjątkowego!

Zarezerwuj wizytę już dziś i poznaj z pierwszej ręki nasze najnowsze, najnowocześniejsze innowacje oraz otrzymaj bezpłatną próbkę do zabrania do domu i przetestowania. Mamy nadzieję spotkać się z Tobą na naszym stoisku.


Blue Background with 1L bottle outline, Maxx Synbiotic


Prezentacje dotyczące zrównoważonego rozwoju

Dołącz do naszych ekspertów, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze inteligentne rozwiązania myjące mogą pomóc Twojej firmie w osiągnięciu znaczących korzyści na rzecz klimatu oraz zarządzania zasobami wodnymi.

Anja de Reus, Vice President Sustainability Europe, Ecolab

Prezentacja dotycząca wody

Wtorek, 14 maja  |  13:00pm  |  Sustainability Stage, hala 7

Prezentacja dotycząca wody: Jak chronić swoją firmę oraz klientów, wykorzystując inteligentne rozwiązania do sprzątania?

Anja de Reus, wiceprezes ds. zrównoważonego rozwoju w Ecolab Europa, na praktycznych, prawdziwych przykładach przedstawi, w jaki sposób wykorzystanie inteligentnych rozwiązań oszczędzających wodę może znacznie zmniejszyć jej zużycie przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów higieny kluczowych dla zdrowia publicznego. Ta prezentacja zapewni Ci wiedzę i narzędzia potrzebne do ochrony Twojego biznesu, Twoich klientów oraz naszego najcenniejszego zasobu: wody. 

Marion Zwingenberger, European Expert, Technical Service & Training, Ecolab and Philippe Meunier, Senior Marketing Sustainability Manager Europe, Ecolab

Prezentacja dotycząca klimatu

Środa, 15 maja  |  12:00pm  |  Sustainability Stage, hala 7

Prezentacja dotycząca klimatu: od redukcji emisji CO2, pozytywnego wpływu, po wybór i wykorzystanie odpowiedniego programu mycia

Marion Zwingenberger, europejski ekspert ds. serwisu technicznego i szkoleń w Ecolab oraz Philippe Meunier, starszy menedżer ds. zrównoważonego marketingu w Ecolab Europa pokażą, w jaki sposób współpracujemy z klientami, aby pomóc im osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju. Obejmuje to praktyczne przykłady obliczania śladu węglowego produktów oraz strategii jego redukcji.

Left: Thomas Hansen, Vice President RD&E Europe, Ecolab and Right: Dr. Robin Temmerman, HeiQ Chrisal

Przyszłość technologii czyszczenia

Czwartek 16 maja  |  13:00pm  |  Healthcare & Hygiene Stage, hala 12

Prezentacja Przyszłość technologii czyszczenia: bierzemy pod uwagę zmieniający się krajobraz kształtowany przez czynniki takie jak Europejski Zielony Ład oraz oczekiwania klientów

Wysłuchamy Thomasa Hansena, wiceprezesa europejskiego działu badawczo-rozwojowego w Ecolab i Robina Temmermana, którzy nakreślą przyszłość technologii czyszczenia biorąc pod uwagę zmieniający się krajobraz kształtowany przez czynniki takie jak Europejski Zielony Ład i oczekiwania klientów oraz omówią, jak oceniać przełomowe technologie w porównaniu z tradycyjnymi metodami jednocześnie pamiętając o kwestiach prawnych.


Wyróżnione rozwiązania

Oczyść drogę do zrównoważonej przyszłości

Mops and Cloths on a wooden surface

Zrównoważone materiały do czyszczenia

Tekstylia do czyszczenia są ważnym elementem całego cyklu czyszczenia. Odpowiednia jakość materiałów czyszczących zapewnia:

  • Rezultaty czyszczenia
  • Pozytywne, zrównoważone oddziaływanie
  • Zadowolenie klientów i pracowników
  • Wydajność i opłacalność finansową
Dowiedz się więcej o naszych profesjonalnych ściereczkach i mopach zapewniających doskonałe rezultaty czyszczenia.
MAXX S Group Image

MAXX S

Nasza kompleksowe, wysoce skoncentrowane produkty z certyfikatami ekologicznymi w opakowaniach ze 30% zawartością materiałów pochodzących z recyklingu postkonsumenckiego zapewniają stałe i wysokie wyniki czyszczenia, aby spełnić zwiększone wymagania w zakresie świadomości higienicznej, jednocześnie zapewniając zrównoważoną wydajność.

Dowiedz się więcej o naszych przyjaznych dla klimatu środkach, które zapobiegają marnotrawstwu i chronią ludzi oraz planetę.


Odbierz bezpłatną próbkę naszego innowacyjnego produktu

Nasz zespół ekspertów oczekuje Cię na naszej wyspie zrównoważonego rozwoju w hali 7, na stoisku 402 i 404, gdzie zaprezentujemy naszą najnowszą innowację. 

Już dziś zarezerwuj spotkanie, poznaj nasze najnowsze innowacje oraz otrzymaj bezpłatną próbkę do przetestowania w domu. 


Zarezerwuj spotkanie!

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie czyszczenia oraz poznaj szczegóły dotyczące naszych nowych, innowacyjnych produktów – zdobądź własną próbkę, aby przetestować je w domu.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

Dodatkowe nadchodzące wydarzenia

Nie znaleziono dodatkowych nadchodzących wydarzeń