2023 Targi w Hannowerze

Targi Digital Factory Fair (Hol 17) - na stanowisku Microsoft

LOKALIZACJA: Deutsch Messe - Hannower, Niemcy

17-21 kwietnia 2023 r. Dołącz do Ecolab podczas targów w Hannowerze i zobacz, jak współpracujemy z Microsoft, aby napędzać zrównoważony rozwój poprzez moc wody. Podczas wydarzenia pokażemy, w jaki sposób nasze rozwiązania chronią kluczowe zasoby dla naszych klientów i klimatu, integrując środki chemiczne, globalną wiedzę oraz cyfrowe innowacje. Planujesz udział lub mieszkasz w okolicy? Kliknij poniżej, aby odebrać i zarejestrować swój bezpłatny bilet wstępu na wydarzenie. 

2023 Targi w Hannowerze

Platforma ECOLAB3D™ Digital Intelligence

ECOLAB3D to wielowymiarowa, bezpieczna platforma w chmurze, która gromadzi i zestawia dane z różnych połączonych systemów inteligencji. Wykorzystując zaawansowane algorytmy do generowania analiz i tworzenia użytecznych uwag, usługi cyfrowe ECOLAB3D pomagają klientom w rozwiązywaniu problemów operacyjnych, dzięki którym mogą oni zrównoważyć cele związane z wydajnością, biznesem i zrównoważonym rozwojem.


Inne polecane programy

ECOLAB_3222019_POWERPLANT_0068.tif

Technologia 3D TRASAR™

Technologia 3D TRASAR zapewnia zaawansowane zarządzanie zużyciem wody poprzez połączony system środków chemicznych i inteligentnej technologii dla różnych branż na całym świecie.

A picture of the Ecolab Global Intelligence Center (EGIC) in Pune, India

Ecolab Global Intelligence Center

Ecolab Global Intelligence Center to globalna sieć ekspertów, którzy pomagają naszym klientom wykorzystać bogactwo danych, aby mogli szybko działać na podstawie najważniejszych informacji.


W wiadomościach

people, industrial, worker

Ecolab dołączy do Microsoftu, aby zaprezentować rozwiązania z zakresu zrównoważonego rozwoju oraz inteligentnej gospodarki wodnej na targach w Hannoverze 2023

digital, water, ocean

Ecolab rozszerza współpracę z Microsoftem, aby pomóc zwiększyć widoczność danych dotyczących wody

Dodatkowe nadchodzące wydarzenia

Nie znaleziono dodatkowych nadchodzących wydarzeń