EMS World Expo

Zawsze dostosowani. Zawsze przygotowani.

LOKALIZACJA: Georgia World Congress Center, stanowisko 629

Tak jak Państwo, EMS World Expo wciąż się dostosowuje, dzięki czemu są Państwo zawsze przygotowani do swojej pracy. Bez względu na format mogą Państwo polegać na EMS World Expo w kwestii najnowocześniejszych szkoleń wymaganych do świadczenia usług medycznych na najwyższym poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia stanowiska 629 podczas EMS World w Atlancie i zapoznania się z systemem do dekontaminacji karetek Bioquell BQ-EMS podczas największego na świecie wydarzenia poświęconego ratownictwu medycznemu.

 

EMS Logo: EMS professionals are always adapting to meet the needs of their patients

Zawsze dostosowani. Zawsze przygotowani.

Ratownicy medyczni zawsze dostosowują się do potrzeb swoich pacjentów — od pandemii po katastrofy naturalne i inne nadzwyczajne sytuacje. Tak jak Państwo, EMS World Expo wciąż się dostosowuje, dzięki czemu są Państwo zawsze przygotowani do swojej pracy. Bez względu na format mogą Państwo polegać na EMS World Expo w kwestii najnowocześniejszych szkoleń wymaganych do świadczenia usług medycznych na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do wzięcia udziału osobiście lub online
EMS World Expo ma w tym roku do zaoferowania coś dla każdego. Zapraszamy do dołączenia do nas w Atlancie w stanie Georgia w budynku Georgia World Congress Center (postaramy się, aby kontakt z nami był możliwie jak najbezpieczniejszy). Mogą Państwo także zarejestrować się, aby otrzymać przepustkę na wirtualną konferencję i dołączyć do nas online z dowolnego miejsca na świecie.

Obie opcje wiążą się z unikalnymi korzyściami i cechami oraz dostarczają innowacyjnej wiedzy i niezrównanych możliwości do nawiązania kontaktów, których oczekują Państwo od EMS World Expo.

 

Dodatkowe nadchodzące wydarzenia

Nie znaleziono dodatkowych nadchodzących wydarzeń