Idealna współpraca

waterdropicon

INFORMACJE O FIRMIE

Wzrost liczby zakupów dokonywanych przez Internet oraz usług dostawy, w połączeniu z preferencjami konsumentów dotyczącymi materiałów opakowaniowych produkowanych w sposób etyczny i odpowiedzialny, wywarł ogromy wpływ na przemysł opakowaniowy. Dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej jest to, by wytwarzać opakowania wysokiej jakości, ale producenci muszą tego dokonywać przy jednoczesnym minimalizowaniu oddziaływania na środowisko.
ecolabservicetruckicon

INNOWACYJNOŚĆ

Aby osiągnąć oba te cele, jeden z największych producentów papieru oraz opakowań zwrócił się do swojego wieloletniego partnera Nalco Water, firmy należącej do Ecolab.

Dzięki profesjonalnej obsłudze i skupieniu działań na ulepszeniu procesów i poprawie jakości firma Nalco Water odegrała kluczową rolę w optymalizacji procesów i zapewnieniu oszczędności w zakresie zrównoważonego rozwoju w wielu aspektach działalności, począwszy od procesów związanych z wybielaniem i wodą do mycia, po zwiększenie trwałości zasobów, ich niezawodności i jakości.

W 2018 roku firma Nalco Water zauważyła możliwość pomocy firmie w poprawie wydajności zużycia wody w kondensatorze turbiny w papierni w USA. Ta turbina wytwarza niemal cały prąd w zakładzie i odgrywa kluczową rolę w ogólnym procesie produkcji papieru. Nalco Water wdrożyło technologię gospodarowania wodą 3D TRASAR™, aby zwiększyć wydajność pracy kondensatora turbiny. Wpływ miał dwojaki charakter: umożliwił optymalizację produkcji i zapewnił znaczną oszczędność wody. Dzięki temu Nalco Water pomogła firmie zaoszczędzić 132 miliony galonów wody rocznie.
Zobacz wszystkie historie

Powiązane historie

Odwiedzający, którzy przeczytali tę historię, przeczytali również

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.