Pokonywanie największych wyzwań pralni hotelowych

Four story building icon.

Najnowsze badanie przeprowadzone przez firmę Satisfaction Management Systems, zajmującą się badaniami rynku i doradztwem, wykazało, że największym wyzwaniem dla 70 procent profesjonalnych pralni obsługujących branżę hotelową jest usuwanie plam. W związku w tym, opracowaliśmy program StainBlaster™, aby pomóc im oszczędzać czas i pieniądze, osiągając jednocześnie doskonałe rezultaty prania, które zadowolą ich gości.

Aby pomóc pralniom zmierzyć się z trudnymi plamami i uzyskać czyste, białe i miękkie pranie, zespół Ecolab przeanalizował sposoby na ulepszenie linii produktowej StainBlaster™. Produkty naszej autorskiej linii StainBlaster, usuwają najtrudniejsze i najczęściej spotykane plamy po tłuszczu, oleju, tuszu, krwi, szmince, zabrudzeniach i pożywieniu; podkładzie do makijażu, glince baseballowej i kremie przeciwsłonecznym. A także zabrudzenia po kawie, herbacie, winie, soku owocowym i pleśni, a nawet rdzy.

Produkty Ecolab do usuwania plam są częścią naszych kompleksowych rozwiązań w zakresie prania dla branży hotelarskiej i opieki długoterminowej.

Icon of cleaning spray bottle

Dla typowego 150-pokojowego hotelu średni koszt prania wynosi ponad 200 USD dziennie. W ciągu roku 150-pokojowy hotel wyda około 75 000 USD na pranie, z czego około 25 procent przeznaczy na wymianę pościeli. Skutecznie usuwając plamy, hotel może optymalizować procedury pralnicze i oszczędzać pieniądze poprzez zmniejszenie konieczności zakupu nowej pościeli. Program StainBlaster może nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze klientów — może też podnieść wskaźniki satysfakcji gości i chronić reputację hotelu.

  • 70% profesjonalnych pralni obsługujących branżę hotelową uważa usuwanie plam za swoje największe wyzwanie.
  • Typowy 150-pokojowy hotel wydaje około 18 750 USD na wymianę pościeli rocznie — około 25% całkowitego kosztu prania
Zobacz wszystkie historie Więcej na temat pralnictwa

Powiązane historie

Odwiedzający, którzy przeczytali tę historię, przeczytali również

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.