Pokonywanie największych wyzwań pralni hotelowych

  1. Strona główna
  2. Pokonywanie największych wyzwań pralni hotelowych
buildingsandfacilitieshotelicon

Najnowsze badanie przeprowadzone przez Satisfaction Management Systems, firmę zajmującą się badaniami rynku i doradztwem, wykazało, że największym wyzwaniem dla 70 procent profesjonalnych pralni obsługujących branżę hotelową jest usuwanie plam. Opracowaliśmy program StainBlaster™, aby pomóc im oszczędzać czas i pieniądze — a jednocześnie osiągać wspaniałe rezultaty, które zadowolą ich gości.

Aby pomóc pralniom zmierzyć się z trudnymi plamami i uzyskać czyste, białe i miękkie pranie za każdym razem, nasz zespół przeanalizował sposoby na ulepszenie linii produktowej StainBlaster™. Specjalnie opracowaliśmy produkty naszej autorskiej linii StainBlaster, aby usuwały najtrudniejsze i najczęściej spotykane plamy po tłuszczu, oleju, tuszu, krwi, szmince, zabrudzeniach i pożywieniu; podkładzie do makijażu, glince baseballowej i kremie przeciwsłonecznym; kawie, herbacie, winie, soku owocowym i pleśni; a nawet rdzy i żelazie.

Nasze produkty do usuwania plam są częścią naszych kompleksowych rozwiązań w zakresie prania dla branży hotelarskiej i opieki długoterminowej.

cleaningspraybottleicon

Dla typowego 150-pokojowego hotelu średni koszt prania wynosi ponad 200 USD dziennie. W ciągu roku 150-pokojowy hotel wyda około 75 000 USD na pranie, z czego około 25 procent przeznaczy na wymianę pościeli. Skutecznie usuwając plamy, hotel może optymalizować procedury pralnicze i oszczędzać pieniądze poprzez zmniejszenie konieczności zakupu nowej pościeli. Nasz program StainBlaster może nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze klientów — może też podnieść wskaźniki satysfakcji gości i chronić reputację hotelu.

  • 70% profesjonalnych pralni obsługujących branżę hotelową uważa usuwanie plam za swoje największe wyzwanie.
  • Typowy 150-pokojowy hotel wydaje około 18 750 USD na wymianę pościeli rocznie — około 25% całkowitego kosztu prania
Zobacz wszystkie historie Więcej na temat pralnictwa

Powiązane historie

Visitors who viewed this story also viewed

Our search returned no results.