1. Strona główna
  2. Pokonywanie największych wyzwań pralni hotelowych

Pokonywanie największych wyzwań pralni hotelowych

buildingsandfacilitieshotelicon

Najnowsze badanie przeprowadzone przez firmę Satisfaction Management Systems, zajmującą się badaniami rynku i doradztwem, wykazało, że największym wyzwaniem dla 70 procent profesjonalnych pralni obsługujących branżę hotelową jest usuwanie plam. W związku w tym, opracowaliśmy program StainBlaster™, aby pomóc im oszczędzać czas i pieniądze, osiągając jednocześnie doskonałe rezultaty prania, które zadowolą ich gości.

Aby pomóc pralniom zmierzyć się z trudnymi plamami i uzyskać czyste, białe i miękkie pranie, zespół Ecolab przeanalizował sposoby na ulepszenie linii produktowej StainBlaster™. Produkty naszej autorskiej linii StainBlaster, usuwają najtrudniejsze i najczęściej spotykane plamy po tłuszczu, oleju, tuszu, krwi, szmince, zabrudzeniach i pożywieniu; podkładzie do makijażu, glince baseballowej i kremie przeciwsłonecznym. A także zabrudzenia po kawie, herbacie, winie, soku owocowym i pleśni, a nawet rdzy.

Produkty Ecolab do usuwania plam są częścią naszych kompleksowych rozwiązań w zakresie prania dla branży hotelarskiej i opieki długoterminowej.

cleaningspraybottleicon

Dla typowego 150-pokojowego hotelu średni koszt prania wynosi ponad 200 USD dziennie. W ciągu roku 150-pokojowy hotel wyda około 75 000 USD na pranie, z czego około 25 procent przeznaczy na wymianę pościeli. Skutecznie usuwając plamy, hotel może optymalizować procedury pralnicze i oszczędzać pieniądze poprzez zmniejszenie konieczności zakupu nowej pościeli. Program StainBlaster może nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze klientów — może też podnieść wskaźniki satysfakcji gości i chronić reputację hotelu.

  • 70% profesjonalnych pralni obsługujących branżę hotelową uważa usuwanie plam za swoje największe wyzwanie.
  • Typowy 150-pokojowy hotel wydaje około 18 750 USD na wymianę pościeli rocznie — około 25% całkowitego kosztu prania
Zobacz wszystkie historie Więcej na temat pralnictwa

Powiązane historie

Odwiedzający, którzy przeczytali tę historię, przeczytali również