Kraft Hero

Pomoc firmie Kraft Heinz w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa żywności, zrównoważonego rozwoju i oszczędnościach

Informacje o firmie

Dla firmy Kraft Heinz, jednego z największych na świecie producentów żywności i napojów, bezpieczeństwo żywności ma kluczowe znaczenie. Dlatego właśnie zakład w Kalifornii zgłosił się do firmy Ecolab z prośbą o pomoc w zapewnieniu stałego poziomu czystości na każdym poziomie — mikrobiologicznym, fizycznym i chemicznym. Celem tego działania było wdrożenie aktywnych, skutecznych i wydajnych rozwiązań, które nie tylko poprawią bezpieczeństwo, lecz także zapewnią bardziej wydajne wykorzystanie zasobów.

ecolabservicetruckicon

Innowacyjność

Zespół ekspertów firmy Ecolab zaproponował rozwiązanie: 3D TRASAR™ dla technologii mycia na miejscu (CIP) dla dwóch systemów działających w zakładach. Technologia ta nieustannie monitoruje instrumenty śledzące jakość czystości i dezynfekcji w zakładzie. Gromadzi dane bezpośrednio z programowalnego sterownika logicznego (PLC) za pomocą znajdującego się na terenie zakładu urządzenia smart, które wysyła je na bezpieczny serwer. Analitycy firmy Ecolab przekładają te dane na zalecane działania korygujące, które zostaną następnie wdrożone przez klienta i przebywającego na terenie zakładu reprezentanta Ecolab.

Technologia pomogła wychwycić i rozwiązać liczne problemy, w tym naprawić przeciek w zaworze wymiennika ciepła, skrócić czas czyszczenia i obniżyć o 50 procent wykorzystanie produktu do dezynfekcji. Połączenie technologii 3D TRASAR CIP i dostosowanych do potrzeb klienta usług świadczonych przez Ecolab pomogło zakładowi uzyskać oszczędności energii przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa żywności i obniżeniu całkowitych kosztów o 244 000 USD.

Pobierz dokumenty oceny CIPPobierz tę historię sukcesu
Kraft eROI


Powiązane historie sukcesu

Odwiedzający, którzy przeczytali tę historię, przeczytali również:

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono historii