Loews Hotel at night

Zrównoważone rozwiązania wynoszą hotele Loews na nowy poziom

Dostarczona wartość w wysokości 1,7 mln USD

Wgląd w proces

Loews Hotels & Co to firma, która jest właścicielem lub operatorem 26 hoteli oraz kurortów w USA i Kanadzie. Firma zaangażowała się w przyjęcie rozwiązań, które pomogą zmniejszyć jej wpływ na środowisko przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej klasy doświadczeń dla swoich gości.

W tym celu firma Loews Hotels & Co postawiła sobie za cel zmniejszenie intensywności zużycia energii w całej działalności o 30% do 2030. Firma aktywnie pozyskuje produkty nadające się do recyklingu, aby zmniejszyć ilość odpadów opakowaniowych, a także działa na rzecz ochrony zasobów naturalnych Ziemi poprzez partnerstwo ze zrównoważonymi dostawcami w całym łańcuchu wartości. 

Loews Hotels & Co exterior door

Działania

Nalco Water, firma Ecolab zajmująca się zarządzaniem wodą i procesami, zawiązała współpracę z siecią hoteli Loews Hotels & Co, aby dostarczyć rozwiązania mające na celu zmniejszenie zużycia wody, energii oraz zmniejszenie emisji i odpadów. Należą do nich m.in. technologia 3D TRASAR™, która zminimalizowała osady i korozję w wieżach chłodniczych firmy, co zwiększyło ochronę aktywów i wydajność, przy jednoczesnym radykalnym zmniejszeniu zużycia wody i energii.

Firma Loews Hotels & Co osiągnęła również korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa dzięki przejściu z jednorazowych beczek z produktem na usługę dostawy PORTAFEED™ od Nalco Water. System pomaga zmniejszyć ilość odpadów poprzez dostarczanie środków chemicznych w pojemnikach wielokrotnego użytku i zwiększa bezpieczeństwo pracowników, upraszczając obsługę chemii poprzez bezdotykowe dozowanie.

Ponadto firma odeszła od stosowania tradycyjnych produktów płynnych na rzecz stałych koncentratów 3D TRASAR, co zmniejszyło ilość plastikowych odpadów, wyeliminowało konieczność podnoszenia przez pracowników ciężkich wiader oraz pomogło zmniejszyć niebezpieczeństwo.

Ecolab i Nalco Water dostarczają również wiele rozwiązań dla Loews Hotels & Co, w tym programy bezpieczeństwa wodnego dla basenów i spa, program SMARTPOWER™ do mycia maszynowego, który pomaga zredukować czas mycia, zużycie wody, jej temperaturę oraz rozwiązania Oasis Pro™, które redukują liczbę plastikowych opakowań i zwiększają produktywność poprzez łatwiejsze i szybsze procesy mycia.

Efekty

Proste oraz wydajne rozwiązania dostarczone przez Nalco Water i Ecolab pomogły Loews Hotels & Co zaoszczędzić pieniądze, wodę i energię oraz zmniejszyć ilość odpadów, usprawniając wysiłki w kierunku zrównoważonego rozwoju i jednocześnie nieprzerwanie dostarczając gościom wyjątkowych doświadczeń.

Loews Hotels & Co logo

Loews Hotels & Co aktywnie pozyskuje produkty nadające się do recyklingu, aby zmniejszyć ilość odpadów opakowaniowych, a także działa na rzecz ochrony zasobów naturalnych Ziemi poprzez partnerstwo ze zrównoważonymi dostawcami w całym łańcuchu wartości.


Powiązane historie sukcesu

Współpraca z klientami w celu rozwiązania ich największych problemów

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono powiązanych historii