Pomoc Hilton w ograniczeniu jego wpływu na środowisko

waterdropicon

INFORMACJE O FIRMIE

Hilton to światowy lider w branży hotelarskiej i zrównoważonym rozwoju, który posiada ponad 5700 nieruchomości w 113 krajach. W 2018 roku Hilton zdefiniował swoje nowe cele Travel with Purpose 2030, ukierunkowane na wprowadzanie pozytywnych zmian społecznych i środowiskowych w skali globalnej.

Program dąży do rozwoju zrównoważonego podróżowania na całym świecie i w znaczącym stopniu przyczynia się do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Do 2030 roku Hilton planuje zredukować swój wpływ na środowisko o połowę poprzez:

  • Obniżenie intensywności zużycia wody o 50 procent
  • Zredukowanie ilości odpadów o 50 procent
  • Zmniejszenie emisji dwutlenku węgla o 61 procent
ecolabservicetruckicon

INNOWACYJNOŚĆ

Ecolab współpracuje z placówkami firmy Hilton na całym świecie na wielu różnych płaszczyznach, by zapewnić trwałe oszczędności, poprawiać wydajność i zapewniać satysfakcję odwiedzających.

Firma Hilton osiągnęła znaczne oszczędności w zakresie zrównoważonego rozwoju dzięki globalnemu wdrożeniu technologii Ecolab, takich jak:

  • Program mycia maszynowego SMARTPOWER™, który łączy innowacyjne środki chemiczne, praktyczne informacje i dostosowane do klienta usługi, aby zapewnić czystość naczyń przy jednoczesnej redukcji zużycia wody, energii i obniżeniu kosztów.
  • Program niskotemperaturowego prania Aquanomic™, który zapewnia uzyskanie najlepszych rezultatów przy niższej temperaturze prania i sprawia, że tkaniny są śnieżnobiałe oraz wydłuża okres użytkowania bielizny pościelowej, przy jednoczesnej oszczędności wody i energii.

Te programy w połączeniu z innymi rozwiązaniami stymulują rozwój firmy Hilton i sprzyjają w osiąganiu jej ambitnych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju Travel with Purpose 2030.

Zobacz wszystkie historie