Pomagamy klientom rozważnie gospodarować wodą

  1. Strona główna
  2. Pomagamy klientom rozważnie gospodarować wodą
waterdropicon

Woda jest fundamentalnym składnikiem wielu procesów technologicznych wykorzystywanych przez naszych klientów. Ograniczenie wykorzystania wody pozwala na wykorzystanie jej do innych celów. Gdy jeden z naszych klientów – czołowy światowy producent żywności i napojów, w ramach programu zrównoważonego rozwoju wyznaczył sobie za cel ograniczenie zużycia wody, zwrócił się po pomoc do firmy Ecolab.

Cel firmy, jakim było zwiększenie wydajności operacyjnej zużycia wody o 20 procent na jednostkę produkcji, był tylko częścią nagradzanych wysiłków w zakresie zarządzania zasobami wodnymi. W takim przypadku kompleksowe podejście Ecolab naprawdę robi różnicę. Możemy pomóc naszym klientom w optymalizacji każdego aspektu ich działalności, od wody do procesów technologicznych przez dezynfekcję, optymalizację przenośników po oczyszczanie ścieków.

Zastosowanie naszych rozwiązań pozwala klientom Ecolab na zwiększenie efektywności zużycia wody.

45%

Pomogliśmy klientowi zidentyfikować złożone zależności między procesami - i wdrożyliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań, które ograniczają przestoje, zmniejszają zużycie wody i zwiększają wydajność produkcyjną. To coś, czego nikt inny nie może dokonać - a my robimy każdego dnia. Gdy klienci realizują swoje cele w zakresie zrównoważonego rozwoju, wszyscy wygrywają.

  • DryExx, nasz suchy smar do przenośników, pozwala oszczędzić ponad 662 milionów litrów wody rocznie.
  • Nasz program mycia na miejscu Advantis wyłącza z procesu dwa etapy zużywające dużo wody, zmniejszając jej zużycie CIP o 45 procent.
  • Nasza technologia 3D TRASAR do wody chłodzącej pozwoliła zredukować zużycie świeżej wody o 90 milion litrów rocznie tylko w jednym zakładzie.
Zobacz wszystkie historie

Powiązane historie

Visitors who viewed this story also viewed

Our search returned no results.