Program dla handlu spożywczego

grocerycarticon

Ecolab rozpoznaje wyjątkowe wyzwania stojące przed sprzedawcami żywności. Dostarczamy szeroką gamę produktów i wyposażenia dedykowanego dla danego segmentu rynku, a także personalizowane usługi i szkolenia na miejscu — koncentrując się na ulepszaniu praktyk w zakresie bezpieczeństwa żywności i efektywności operacyjnej naszych klientów.

Dzięki programowi dla handlu spożywczego Ecolab, zarówno klienci, marka, jak i linia końcowa są objęci ochroną.

cleaningspraybottleicon

INNOWACYJNE PRODUKTY

Szczególne wyzwania stojące przed handlem żywnością wymagają specjalistycznego mycia i produktów odkażających. Usługi dla handlu spożywczego Ecolab pokrywają te potrzeby oferując innowacyjny, wydajny asortyment produktów, aby zapewnić doskonałe wyniki czyszczenia, skuteczność i bezpieczeństwo w użytkowaniu — w najbardziej zrównoważony sposób.

mopandbucketicon

SPRZĘT

Partnerstwo z Ecolab zapewnia dostęp do sprzętu, który zoptymalizuje proces czyszczenia i zwiększy bezpieczeństwo pracowników. Nasze zaawansowane systemy dozujące pomagają zaoszczędzić pieniądze i poprawić efekty czyszczenia, zapewniając dokładne dawkowanie i ekonomiczne wykorzystanie produktu. I wszystko to ma minimalny wpływ na środowisko.

ecolabservicetruckicon

SERWIS

Ecolab ma zasięg geograficzny zapewniający lepszą obsługę terenową niezależnie od miejsca, w którym znajduje się sklep detaliczny. Każdy reprezentant Ecolab FRS został przeszkolony w zakresie przestrzegania tego samego rygorystycznego, globalnego protokołu, z dodatkowym nadzorem nad dostosowaniem się do rynków lokalnych i regionalnych. Nasze audyty i dokumentacje dotyczące bezpieczeństwa żywności można dostosować do potrzeb Twojego sklepu, aby zapewnić zdrowie klientów i firmy.

Naszym zobowiązaniem jest zapewnienie wykwalifikowanej, wyjątkowej usługi terenowej – gdziekolwiek i kiedykolwiek jest to potrzebne.

ecolabservicerepinwhitecoaticon

SZKOLENIA

Regularnie zaplanowane szkolenie pracowników może stanowić znaczną różnicę między pozytywnym doświadczeniem klienta a negatywnym, miedzy smacznym posiłkiem a problemem z bezpieczeństwem żywności lub lojalnym klientem a klientem utraconym. Dodanie cyklu szkoleniowego okazało się pomocne w obsłudze handlu żywnością, w znacznym stopniu zwiększając wyniki w zakresie oceny bezpieczeństwa żywności. Oferujemy również szczegółowe, wielojęzyczne materiały szkoleniowe, które ilustrują prawidłowe procedury mycia i dezynfekcji.

Zobacz markety

Powiązane historie sukcesu