Ecolab pomaga ulepszyć procesy związane z działalnością gastronomiczną w JW Marriott w Singapurze

JW Marriott Singapore

Zielone technologie w Singapurze

JW Marriott Singapore South Beach jest częścią luksusowego portfolio firmy Marriott International. Obiekt wybudowany w grudniu 2016 roku jest znany z harmonijnego połączenia historycznego dziedzictwa ze współczesnym stylem i dzięki temu stał się kultowym oraz luksusowym miejscem pobytu. Najnowocześniejsze funkcje środowiskowe, które integrują innowacje z przyjaznym dla środowiska projektem i zielonymi technologiami, przyczyniły się do zdobycia przez JW Marriott dwóch nagród Green Mark Platinum.

 

Duch innowacji

Hotel dysponuje łącznie dziewięcioma punktami gastronomicznymi, w tym czterema prowadzonymi przez kultowy w Singapurze NCO Club, reaktywowany po otwarciu hotelu w 2016 roku.

Ze względu na działalność gastronomiczną związaną z myciem 5000 talerzy dziennie, JW Marriott Singapore potrzebował innowacyjnego partnera w celu zapewnienia sprawnego i wydajnego działania oraz utrzymania ograniczonej łącznej emisji dwutlenku węgla.

 

„Program SMARTPOWER™ firmy Ecolab naprawdę pomaga nam to wszystko osiągnąć. Ten nowy system jest dla nas doskonałym rozwiązaniem. Pomaga nam w dbaniu o naszych pracowników i gości.”

- Stephane Fabregoul, Managing Director, JW Marriott Singapore South Beach i St Regis, Singapur

 

 

JW Marriott

Wspólnie działamy lepiej

Program SMARTPOWER™ firmy Ecolab łączy w sobie trzy elementy, dzięki którym operacje gastronomiczne JW Marriott osiągają nowy poziom bezpieczeństwa żywności, jakości procesów mycia i zrównoważonego rozwoju. Te elementy to:

  • Innowacyjne środki chemiczne, które obejmują wysoce skuteczne preparaty przeznaczone do usuwania najbardziej uporczywych resztek żywności.
  • Analiza praktyczna, która zapewnia pełną widoczność i kontrolę w celu usprawnienia procesów, ponownego mycia i kosztów pracy.
  • Spersonalizowany serwis , który gwarantuje najwyższej klasy usługi praktyczne, aby zapewnić sukces operacyjny.
JW Marriott

rezultaty

Od czasu wdrożenia w styczniu 2017 r., trzystopniowe podejście SMARTPOWER™ firmy Ecolab umożliwiło JW Marriott Singapore osiągnięcie następujących kluczowych usprawnień operacyjnych i w zakresie zrównoważonego rozwoju:

  • Większa widoczność i kontrola zużycia środków chemicznych oraz temperatur odkażania.
  • Zwiększona wydajność w miejscu pracy dzięki bardziej intuicyjnemu systemowi, który ostrzega pracowników o potencjalnych problemach, np. konieczność wymiany wody w komorze zmywania, konieczność dostosowania ustawień temperatury.
  • Poprawa bezpieczeństwa w miejscu pracy dzięki zminimalizowanej ilości wycieków substancji chemicznych, co z kolei przyczyniło się do ograniczenia godzin poświęconych na sprzątanie.
  • Osiągnięcie wyższych standardów zrównoważonego rozwoju dzięki przyjaznym dla środowiska opakowaniom SMARTPOWER, które wykorzystują o 96% mniej plastiku niż typowe kanistry ze środkami czyszczącymi. Odpowiada to rocznej redukcji plastiku o wadze 800 kg.

Współpraca partnerska między JW Marriott Singapore South Beach i Ecolab umożliwia integrację rozwiązań innowacyjnych z operacjami gastronomicznymi hotelu. Jest to zgodne z wizją firmy mającą na celu przekształcenie branży hotelarskiej pod kątem zrównoważonego rozwoju.

Wszystkie historieWięcej informacjio programie SMARTPOWER™ Ecolab

Powiązane historie

Odwiedzający, którzy przeczytali tę historię, przeczytali również

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.