Ecolab expert in a restaurant kitchen

Rozwijanie zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa w restauracjach Dine Brands

Dine Brands logo

Wgląd w proces

Dine Brands Global jest jedną z największych na świecie firm oferujących kompleksowe usługi restauracyjne. Poprzez swoje spółki zależne prowadzi franczyzowe restauracje pod markami Applebee's Neighborhood Grill + Bar®, IHOP® oraz Fuzzy's Taco Shop®.

Firma jest zobowiązana do prowadzenia swoich restauracji w sposób bezpieczny oraz odpowiedzialny pod względem środowiska i społeczeństwa. Z tego powodu ciągle poszukuje sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa oraz zmniejszenie wpływu na środowisko.

Two people eating in a restaurant

Działania

Firma Dine Brands nawiązała współpracę z Ecolab, aby zoptymalizować swoje portfolio produktów w celu zmniejszenia zużycia wody, energii i odpadów, przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa pracowników oraz osiągnięciu oszczędności operacyjnych.

Przykładowe zastosowania:

  • Przyjęcie programu SMARTPOWER™ od Ecolab, programu zmywania naczyń, który łączy innowacyjne środki chemiczne z praktycznymi spostrzeżeniami zaprojektowanymi w celu zapewnienia czystych naczyń i szkła przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia wody, energii oraz kosztów. Technologia SMARTPOWER zmniejsza zużycie plastiku nawet o 99% w porównaniu z tradycyjnymi opakowaniami, zastępując pięciogalonowe plastikowe wiadra termokurczliwymi bloczkami. Program zapewnia również bezpieczeństwo dzięki bezpiecznej i odpornej na rozlania technologii.
  • Przejście na skoncentrowane płyny dzięki programom Oasis i Oasis Pro™, które mogą zmniejszyć odpady opakowaniowe nawet o 80% w porównaniu z tradycyjnymi pojemnikami. Linia Oasis zwiększa również bezpieczeństwo pracowników dzięki łatwej w obsłudze konstrukcji.
  • Zmiana na środek do zmywania naczyń Solid Power™ XL, który zapewnia 50% więcej myć na kapsułkę, co zmniejsza odpady opakowaniowe o 33% w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Solid Power XL zawiera również 40% żywicy z recyklingu postkonsumenckiego​​​​​ w swoim opakowaniu.
  • Zwiększenie wydajności poprzez wybranie jednoetapowego procesu mycia i dezynfekcji podłóg za pomocą środka bez spłukiwania Sanitizing Wash 'n Walk™
Ecolab training in kitchen

Efekty

Współpraca z Ecolab pomogła Dine Brands osiągnąć cele zrównoważonego rozwoju, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo pracowników oraz zachwycając klientów najlepszymi możliwymi doznaniami kulinarnymi.

*W uczestniczących restauracjach franczyzowych


Powiązane historie sukcesu

Współpraca z klientami w celu rozwiązania ich największych problemów

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono powiązanych historii