Colorado Summit County mountain range

Realizacja obietnicy Vail Resorts EpicPromise

Dostarczona wartość w wysokości 265,000 USD

Vail Resorts: Experience of a Lifetime™

Wgląd w proces

Vail Resorts jest czołowym globalnym operatorem górskich kurortów z 41 ośrodkami w 15 stanach i czterech krajach, a także firmami zajmującymi się sprzedażą detaliczną i hotelarstwem. Jako firma kierują się swoją platformą odpowiedzialności korporacyjnej, EpicPromise, która obejmuje zobowiązanie do osiągnięcia zerowego śladu operacyjnego netto do 2030 r.

Ich cele klimatyczne koncentrują się na osiągnięciu zerowej emisji netto i zerowej ilości odpadów składowanych na wysypiskach, a także na poprawie zdrowia i odporności lasów i siedlisk. EpicPromise firmy Vail Resorts naprawdę uosabia ich zaangażowanie w rozpalanie pasji do spędzania czasu na świeżym powietrzu, ochronę środowiska naturalnego i wspieranie lokalnych społeczności w celu zapewnienia świetlanej, zrównoważonej przyszłości.

Ecolab expert talking with a client

Działania

Chcąc korzystać z rozwiązań opartych na zrównoważonym rozwoju w jak największym stopniu w całej swojej działalności, od pokoi gościnnych, przez kuchnię, po usługi pralnicze, Vail Resorts współpracuje z Ecolab, aby pomóc zapewnić pozytywny wpływ na środowisko, jednocześnie zachwycając gości czystymi i bezpiecznymi przestrzeniami.

Rozwiązania Ecolab, takie jak nasze programy pralnictwo Aquanomic™ i mycie maszynowe SMARTPOWER™ pomagają skrócić czas zmywania, zmniejszyć zużycie wody i obniżyć jej temperaturę oraz są wdrażane we wszystkich obiektach Vail Resorts w celu zwiększenia efektywności energetycznej i zmniejszenia emisji. Programy te nie tylko wspierają ambicję Vail Resorts, aby osiągnąć zerową emisję netto do 2030 r., ale także utrzymują wysokie standardy dla gości firmy.

Ponadto program Oasis Pro™ Housekeeping firmy Ecolab jest wykorzystywany do wspierania celu Vail Resorts, jakim jest osiągnięcie zerowej ilości odpadów na wysypiskach do 2030 roku. Jako skoncentrowane płyny, produkty Oasis Pro zmniejszają ilość odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych nawet o 80% w porównaniu do tradycyjnych pojemników, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo pracowników dzięki łatwej w użyciu konstrukcji.

Ecolab expert talking with a client

Efekty

Ostatecznie Ecolab i Vail Resorts współpracują, aby pomóc zmniejszyć wpływ działalności na środowisko, przyspieszając postęp w kierunku EpicPromise Vail Resorts, aby czynić dobro dla gości, społeczności i planety.

Wyniki przedstawione w tym studium przypadku mają zastosowanie dla tego indywidualnego klienta i mogą się różnić w przypadku innych klientów w zależności od wielu czynników oraz okoliczności w ich działalności.


Powiązane historie sukcesu

Współpraca z klientami w celu rozwiązania ich największych problemów

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono powiązanych historii sukcesu.

Zobacz wszystkie historie