Odejście od energii węglowej
— bezpieczniej, szybciej i łatwiej

BakingSheetTraywithCookiesIcon

Sytuacja

Piekarnicze blachy i patelnie są trudne do utrzymania i wymagają intensywnego czyszczenia – często z niezadowalającymi wynikami. Pozostałości węgla powodują powstawanie dymu w gorących piekarnikach i przenoszone są na wyroby piekarnicze. To wpływa na postrzeganie przez klientów czystości i stwarza zagrożenie dla wizerunku sklepu. Co więcej, większość blach piekarniczych jest wykonana z aluminium - delikatnego metalu - co znacznie zmniejsza żywotność powierzchni.

Rozwiązaniem Ecolab jest KAY Supersoak Concentrate, gwarantujący rezultaty do jednego miesiąca i zmiękczający ciężki osad oraz węglową sadzę.

pansafterusingsupersoakconcentrate

Rozwiązanie

Koncentrat KAY SuperSoak to opatentowana mieszanka środków powierzchniowo czynnych, zasadowych i chroniących metal, która zapewnia skuteczne usuwanie zanieczyszczeń bez konieczności stosowania sprzętu ochrony osobistej. Ułatwia czyszczenie i znacznie redukuje jego czas. Naczynia i patelnie do pieczenia należy zanurzać w roztworze wody i produktu w naszym bezpiecznym, wytrzymałym zbiorniku i zostawić do nasączenia na noc. Roztwór jest skuteczny do jednego miesiąca, zmiękcza ciężki osad oraz zgromadzoną węglową sadzę.

cleaningtimecomparisonchart

Efekty

Badania w czasie rzeczywistym potwierdziły, że użycie Koncentratu KAY SuperSoak zmniejsza ilość czasu poświęcanego na mycie naczyń, patelni, przyborów i sprzętu o połowę oraz pozostawia je czystsze. Korzystanie z koncentratu SuperSoak znacznie zwiększa żywotność artykułów oraz oszczędza 15 godzin pracy w miesiącu.*

  •  Skraca czas potrzebny na czyszczenie o połowę
  • Radykalnie poprawia czystość patelni
  • Misy, naczynia i narzędzia dłużej zachowują trwałość
  • Rezultatem jest oszczędność pieniędzy

*15 godzin oszczędności przy czyszczeniu średnio 25 naczyń dziennie

Zobacz wszystkie historie Koncentrat KAY SuperSoak

Powiązane historie sukcesu