Czystsza woda, zdrowsza żywność

foodicon

Nie ma nic ważniejszego od globalnego zaopatrzenia w żywność. Nasz apetyt na znalezienie lepszych rozwiązań jest nieskończony. Mimo oferowanych wartości odżywczych owoce i warzywa mogą stanowić źródło patogenów i stwarzać w ten sposób zagrożenie dla milionów osób.

Znaleźliśmy lepszy sposób na zadbanie o to, aby zbiory były zdrowe i gotowe do spożycia.

applesimage

Tsunami™ 100 to opatentowany środek antybakteryjny dodawany do wody, który redukuje do 99,9% patogenów E.coli, Listerii i Salmonelli, zachowując jednocześnie aromat i świeżość żywności*.

Oprócz atakowania patogenów, Tsunami 100 pomaga poprawić jakość świeżo zrywanych i przetwarzanych warzyw oraz owoców dzięki kontroli procesu psucia się wywołanego przez organizmy niepatogenne**.

Nasze udokumentowane doświadczenie w sprostaniu największym ryzykom to doskonała recepta na ochronę żywności.

Produkt Tsunami™ 100 może być stosowany w przypadku wybranych produktów spożywczych zgodnie z ustawodawstwem danego kraju.

ZNACZNIE REDUKUJE
ILOŚĆ DROŻDŻY, PLEŚNI ORAZ
BAKTERII NA POWIERZCHNIACH.**

POSIADA CERTYFIKACJĘ OMRI DO PRODUKCJI ORGANICZNEJ
WE WSZYSTKICH GŁÓWNYCH
ETAPACH PRZETWÓRSTWA.

* 99,9% ograniczenie ilości patogenów Escherichia coli O157:H7, Listeria monocytogenes i Salmonelli enterica w wodzie stosowanej do przetwórstwa żywności.
** Kontrola psucia się żywności powodującego pojawianie się drobnoustrojów niestanowiących zagrożenia zdrowia publicznego w wodach przetwórczych.

Zobacz wszystkie historie Dowiedz się więcej

Powiązane historie

Odwiedzający, którzy przeczytali tę historię, przeczytali również

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.