Plant worker at a cookie factory

Przemysłowa produkcja piekarnicza

Pełne skupienie na zakładzie. Pełne czyszczenie zakładu.

Przetwórstwo piekarnicze ma specyficzne potrzeby w zakresie czyszczenia, a Ecolab je spełnia. Wilgotność, kurz i skażenie żywności to czynniki, które budzą obawy, a nasze kompleksowe programy czyszczenia zapewniają całościowy wgląd i wymierne wyniki. 

Nawiązując współpracę z Ecolab, skorzystasz z naszej wiedzy specjalistycznej w zakresie przetwórstwa żywności oraz w zakresie ograniczania alergenów i przestojów oraz zapewniania bezpieczeństwa żywności w produkcji piekarniczej.

Programy, produkty, sprzęt i serwis

Poznaj naszą ofertę dla piekarni przemysłowych

Image of an Ecolab Expert on-site consultation

Wydajność zakładów przetwórstwa piekarniczego

Ecolab zna się na przetwórstwie żywności Nasza firma została założona w 1923 roku i od tego czasu wprowadzamy innowacje, więc współpracując z nami w zakresie przemysłowego czyszczenia piekarni, korzystasz z naszego doświadczenia i wiedzy. 

Wydajność zakładu przetwórstwa piekarniczego opiera się na kompleksowym podejściu. Oceniamy cały zakład i rekomendujemy program, który uwzględnia wszystkie potrzeby – w tym wymogi prawne – dzięki czemu można wydłużyć produkcję i obniżyć koszty pracy.

Wyróżnione rozwiązanie: Platforma nadzorująca bezpieczeństwo i jakość żywności pomaga zwiększać wydajność poprzez benchmarking, analizę trendów i danych.

Green, glass bottles on a conveyor in a beverage processing plant

Rozwiązania w zakresie wody przemysłowej

Pracujemy za kulisami w prawie 3 milionach lokalizacji klientów na całym świecie, aby dostarczać przemysłowe rozwiązania wodne, które pomagają rozwiązywać wyzwania operacyjne, zmniejszać wpływ na środowisko i chronić marki.

Two Ecolab Experts in a Food Processing facility

Skontaktuj się z nami

Firma Ecolab rozumie piekarnie przemysłowe i jest gotowa do pomocy.

Ogólny obraz sytuacji i wymierne wyniki
​​​​​​​Sprawdzona skuteczność w redukcji alergenów
Środki chemiczne do czyszczenia na sucho ograniczające wilgotność i zapylenie
Oprogramowanie do analizy porównawczej, trendów i danych

Kontakt z działem przemysłu spożywczego Ecolab

Dziękujemy za kontakt w sprawie rozwiązań Ecolab dla piekarni przemysłowych. Prosimy o wypełnienie formularza, a przedstawiciel Ecolab skontaktuje się z Państwem.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.