Logo Soluscope

Soluscope — reprocesowanie endoskopów

Kompleksowe rozwiązania Soluscope umożliwiają automatyzację procesu reprocesowania endoskopów oraz szybki dostęp do informacji. Upraszczają zarządzanie endoskopem i zapewniają dostęp do niego w dowolnej chwili.

 


Przygotowanie endoskopu do ponownego użycia

Soluscope – Endoscope reprocessing - Serie 1

SERIE 1

Myjnia-dezynfektor do automatycznego reprocesowania endoskopów giętkich. Serie 1 jest zgodna z normą ISO-15883 1/4.

Kompaktowe i zaawansowane technologicznie urządzenie, które jest jednocześnie proste w obsłudze i instalacji.

Soluscope – Endoscope reprocessing - Serie 4

SERIE 4

Myjnia-dezynfektor do automatycznego reprocesowania endoskopów giętkich. Kompletny cykl w zaledwie 16 minut, dzięki zastosowaniu unikalnej, opatentowanej metody podwójnego mycia. Serie 4 jest zgodna z normą ISO-15883 1/4.

Myjnia Serie 4 jest przyjazna środowisku i pozwala na oszczędność wody i środków chemicznych na poziomie 40%.

Soluscope Endoscope Serie TEE

SERIE TEE

Dezynfekcja wysokiego stopnia sond TEE.

Myjnia-dezynfektor Serie TEE do automatycznego reprocesowania narzędzi to unikalne rozwiązanie do mycia i dezynfekcji sond do echokardiografii przezprzełykowej.

Cykl mycia i dezynfekcji trwa tylko 14 minut, dzięki czemu Serie TEE w ciągu godziny dostarcza 4 gotowe do użycia sondy.


Przechowywanie i transport endoskopów

Soluscope Trolley & Soluscope Rack - The DSC8000

DSC8000

DSC8000 to szafa przeznaczona do suszenia i przechowywania do 8 endoskopów przy zachowaniu ich czystości mikrobiologicznej przez 7 dni. Każdy endoskop przechowywany jest na oddzielnej tacy z pokrywą, co gwarantuje ochronę przed wstrząsami i zanieczyszczeniami. Endoskop jest zupełnie suchy, dzięki zastosowaniu dwóch niezależnych strumieni filtrowanego powietrza przepływającego przez każdy z kanałów i na zewnątrz endoskopu.

Soluscope Trolley & Soluscope Rack - Rack Trolley

Wózek SOLUSCOPE i regał SOLUSCOPE

Rozwiązanie z wózkiem i regałem Soluscope pozwala zoptymalizować użycie endoskopu podczas jego transportu pomiędzy myjnią endoskopów a salą badań.