1. Strona główna
  2. Dokonaj zmiany
Stopwatch Icon

Ważne informacje

Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska (EPA) wydała wezwanie do przekazania danych (Data Call-In, DCI) dla substancji czynnej p-tert-amylofenol​​​​​​​u (PTAP), fenolowej substancji czynnej występującej w niektórych zarejestrowanych środkach dezynfekcyjnych. Producenci substancji czynnej PTAP zdecydowali się nie popierać wniosku DCI, w wyniku czego produkty dezynfekcyjne oparte na PTAP wkrótce nie będą już zgodne z wymogami i nie będą dostępne na rynku w Stanach Zjednoczonych.
United States Impact
Skutki w Stanach Zjednoczonych
Producenci farmaceutyczni obecnie używający produktów opartych na PTAP w Stanach Zjednoczonych będą musieli znaleźć i zweryfikować alternatywne rozwiązania.
Globalne skutki
Globalne skutki
Globalni producenci farmaceutyczni, chcąc utrzymać zharmonizowaną globalną ofertę, będą musieli znaleźć i zweryfikować alternatywne rozwiązania.
Ecolab Make the Switch eBook

Przeczytaj e-booka

Zachęcamy do zapoznania się z wezwaniem do przekazania danych PTAP, w tym o sposobie, w jak odnosi się ono do globalnych trendów regulacyjnych, a także o przyszłościowych strategiach tworzenia zgodnego z przepisami programu dezynfekcji pomieszczeń sterylnych.

POBIERZ E-BOOKA

Przyszłościowa alternatywa dla PTAP 

Ecolab Klercide Cleanroom Quat
Ecolab® Kleride™ Cleanroom Quat

Ecolab oferuje innowacyjny produkt biobójczy, który jest bezpośrednio dostosowany do światowych standardów regulacyjnych. Zapewni długoterminową zgodność i stałą wydajność operacyjną. Ecolab Klercide® Cleanroom Quat jest produktem biobójczym czwartorzędowego związku amoniowego nowej generacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych czwartorzędowych związków amoniowych, niskie stężenie substancji czynnej w Klercide Cleanroom Quat pozostawia minimalne osady na powierzchni, co pomaga zagwarantować dezynfekcję, jednocześnie zmniejszając potrzebę rutynowego spłukiwania.

Globalna zgodność
Globalna zgodność
Alternatywny dla PTAP środek zgodny z przepisami w Stanach Zjednoczonych, zatwierdzony do użytku na głównych rynkach światowych, może stać się podstawą globalnie zharmonizowanego programu dla pomieszczeń sterylnych.
Udowodniona skuteczność dezynfekcji
Udowodniona skuteczność dezynfekcji

Udowodniono, że zapewnia wysoką skuteczność dezynfekcji w pomieszczeniach sterylnych.

Doskonałość operacyjna
Doskonałość operacyjna
Posiada unikalną formułę, która redukuje powstawanie osadów w porównaniu z aktywnymi substancjami fenolowymi i tradycyjnymi formułami czwartorzędowymi.

Uproszczona ponowna walidacja: 
program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex pomaga producentom środków farmaceutycznych sprostać wyzwaniu związanemu z czasem, kosztami i niepewnością procesu walidacji, oferując globalną metodę, zbiór danych i wiedzę specjalistyczną — a wszystko to dostosowane specjalnie do pomieszczeń sterylnych.

Czas na zmianę?

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami ds. pomieszczeń sterylnych już dziś.

Nasz oddany zespół ekspertów zapozna się z Państwa firmą, działalnością i wyjątkowymi potrzebami w zakresie pomieszczeń sterylnych, aby pomóc w spełnieniu określonych wymagań dotyczących zgodności, zapewnieniu bezpieczeństwa produktów i realizacji wymogów operacyjnych.

Prośba o konsultację z ekspertem Life Sciences

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

Aby anulować subskrypcję lub zapoznać się z możliwościami kontaktu w związku z interesującymi Państwa produktami i usługami, prosimy odwiedzić nasze Centrum subskrypcji.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

No related solution pages were found.