ecolab food retail image

BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI W SZERSZEJ PERSPEKTYWIE

Ecolab uważa, że nadszedł czas, aby na nowo spojrzeć na zagadnienie bezpieczeństwa żywności. Jak sprawić, by bezpieczeństwo żywności zadziałało w roli czynnika promującego rozwój? Należy poprawić spójność i jakość, zintegrować powiązane technologie oraz zwiększyć zaufanie konsumentów. Dziękujemy za udział w konferencji Global Food Safety 2018 i poznanie naszej wizji systemu zapewnienia bezpieczeństwa żywności IoT, promującego globalny wzrost.

  1. Strona główna
  2. Partnerstwo w dziedzinie bezpieczeństwa żywności

Dziękujemy za spotkanie Z NAMI NA TARGACH GFSC 2018

POZNAJ NASZĄ ODSŁONĘ #ECOLABBIGPICTURE

Zobacz materiał wideo, aby poznać naszą odsłonę #EcolabBigPicture.

cobrandedlogoecolabgfsi
DOŁĄCZ DO NAS PODCZAS GFSC 2019 W NICEI WE FRANCJI
New Cow.jpg
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO NA CAŁEJ DŁUGOŚCI ŁAŃCUCHA DOSTAW: OD KRÓW PO KOSZYK

Pobierz prezentację ze specjalnej sesji dotyczącej sposobu, w jaki cyfrowe podejście do tematu bezpieczeństwa żywności zwiększa sprawność, elastyczność i szybkość; oraz zwiększania bezpieczeństwa żywności w czasie rzeczywistym na całej długości łańcucha dostaw.

PRAKTYCZNE PARTNERSTWO W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI

china map Ecolab food safety in China
Ecolab rozwija dział bezpieczeństwa żywności w Chinach

Ecolab planuje rozwój działalności z zakresu bezpieczeństwa żywności w północnych Chinach.

Costco logo
DETALICZNA SPRZEDAŻ ŻYWNOŚCI

Zastanawiasz się, jak Costco zachowuje świeżość swoich produktów? Dowiedz się, w jaki sposób priorytetyzuje się i zarządza bezpieczeństwem żywności na co dzień.

logo for techstars ecolab farm to fork accelerator program
OD GOSPODARSTWA NA TALERZ

Program Techstar Od Gospodarstwa na Talerz został założony przez Ecolab i Cagill i jest pierwszym programem tego typu. Ma on na celu identyfikację przedsiębiorców i nowo powstałych firm z całego świata, którzy dysponują innowacyjnymi pomysłami z zakresu rolnictwa, technologii cyfrowej związanej z żywnością, przetwórstwem żywności i bezpieczeństwem żywności.

foodsafetyfarmtoforkicons
Ochrona łańcucha dostaw żywności od gospodarstwa na talerz

Ecolab ma doświadczenie w wielu punktach łańcucha dostaw żywności — od gospodarstwa rolnego na talerz — w różnych gałęziach przemysłu. Nasze usługi chronią klientów przed chorobami przenoszonymi przez żywność — od zakładów produkujących żywność po sklepy spożywcze i restauracje, w których są kupowane i konsumowane. Naszym celem jest rozwijanie trwałego i solidnego partnerstwa, bazującego na zaufaniu i specjalistycznej wiedzy. Pragniemy poprawiać Państwa reputację w zakresie bezpieczeństwa żywności.

Poniżej znajdą Państwo więcej o tym, jak współpracujemy z Państwa branżą.

FoodBevProcessing
Food & Beverage Processing
Nie ma nic ważniejszego od globalnego zaopatrzenia w żywność. Nasz apetyt na znajdowanie lepszych rozwiązań w produkcji żywności jest bezgraniczny. Możemy pomagać w optymalizacji każdego aspektu operacji przetwarzania żywności lub napojów oraz dostarczać wymiernych ulepszeń w zakresie wydajności operacyjnej, zrównoważonego rozwoju zakładów produkcyjnych i bezpieczeństwa produktów.
Appleandgrapesicon
Handel żywnością
Nasza wiedza w dziedzinie detalicznego handlu żywnością wynika z poprawiania zadowolenia klientów za pomocą kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa żywności, kontroli jakości oraz czystej i sterylnej obróbki żywności. Takie rozwiązania, jak SaniSave i LmENTARY, ułatwiają supermarketom, magazynom i sklepom wielkopowierzchniowym dokładne czyszczenie, a także znacznie upraszczają sam proces czyszczenia oraz zapewniają oszczędności na najniższym poziomie dzięki wykorzystaniu mniejszej ilości pracy, wody i energii.
diningseticonwithwineglass
Gastronomia
Nasi klienci prowadzący restauracje szukają metod gwarantujących, że ich warzywa, owoce, lody i inne produkty żywnościowe nie wywołają chorób u klientów. Nasze programy dbają o satysfakcję gości oraz poprawiają reputację Państwa marki dzięki rozwiązaniom chroniącym bezpieczeństwo żywności, poprawiającym wydajność i zapewniającym wyjątkową czystość w ramach całej obsługi gastronomicznej.
nofliesicon
Pest Elimination
Rozumiemy konieczność zapobiegania szkodnikom, zanim będą miały okazję zagrozić bezpieczeństwu klientów i negatywnie wpłynąć na reputację firmy. Ecolab Pest Elimination ma ponad 30 lat doświadczenia z zakresu zarządzania szkodnikami. Oferujemy protokoły o naukowo dowiedzionej skuteczności, które są indywidualnie dostarczane przez specjalistów rozumiejących działalność klientów.