1. Strona główna
  2. Partnerstwo w dziedzinie bezpieczeństwa żywności

Mamy nadzieję spotkać się z Państwem podczas konferencji GFSI 2020

Ecolab GFSI booth
Odwiedź nas na stoisku Ecolab

Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku Ecolab, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy nawiązać współpracę w celu poprawy bezpieczeństwa żywności w Państwa organizacji. Nasz interaktywny pokaz można obejrzeć na powierzchni wystawienniczej 17/19.

cobrandedlogoecolabgfsi
Dołącz do nas podczas konferencji GFSI 2020 w Seattle w stanie Waszyngton w Stanach Zjednoczonych
Sesja specjalna: bezpieczeństwo żywności i zrównoważony rozwój

Środa, 26 lutego 2020 r., 11:15–12:00 po południu

Więcej informacji o sesji specjalnej Ecolab można znaleźć poniżej.

Bezpieczeństwo żywności i zrównoważony rozwój: zmieniamy sposób prowadzenia działalności, aby pokonać nadchodzący niedobór zasobów

Specjalna sesja GFSI: 26 lutego od godz. 11:15 rano do 12 po południu czasu PST w Evergreen Ballroom, poziom 1

W miarę jak temperatura na świecie rośnie, klimat staje się bardziej suchy i nieprzewidywalny, tylko nowe śmiałe rozwiązania, technologia cyfrowa i wspólny sposób myślenia pomogą nam zapewnić bezpieczne, globalne dostawy żywności.

Świat szybko się zmienia. Wzrasta liczba ludności, klimat się zmienia, a wody jest coraz mniej. W tym skomplikowanym świecie firmy będą musiały korzystać z nowych sposobów uprawy, produkcji, przechowywania i serwowania wysokiej jakości żywności oraz zapewnienia jej bezpieczeństwa w zrównoważony posób. Będziemy musieli znaleźć rozwiązania transformacyjne, które pomogą nam stawić czoła wyzwaniom w zakresie szybko rozwijających oraz zmieniających się systemów żywnościowych.

Bez wątpienia będziemy musieli polegać na technologii cyfrowej, aby dotrzymać kroku postępowi. Już teraz łączy ona wciąż rosnącą liczbę ludzi, czujników i urządzeń. Tworzy nowe modele biznesowe i sieci społecznościowe, przyczyniając się do powstawania nowych ekosystemów i przekształcając naszą gospodarkę. Może nam również pomóc w zwiększeniu zrównoważonego rozwoju oraz bezpieczeństwa żywności.

Zapraszamy do udziału w fascynującej rozmowie z Markiem Overlandem, dyrektorem ds. globalnej certyfikacji w Cargill, oraz Johnem Carterem, dyrektorem ds. jakości w Europie w Ferrero. Tematem dyskusji będzie wpływ tej transformacji na organizacje w całym łańcuchu dostaw oraz sposób, w jaki inne firmy mogą skorzystać z metod ich wdrażania przez te postępowe marki.

Ta specjalna sesja moderowana jest przez Emilio Tenutę, Starszego wiceprezesa ds. zrównoważonego rozwoju w Ecolab.

Emilio Tenuta

Emilio Tenuta
Starszy wiceprezes ds. zrównoważonego rozwoju, Ecolab

Mark Overland, Cargill

Mark Overland
Dyrektor ds. certyfikacji, bezpieczeństwa żywności, jakości i regulacji, Cargill

John Carter, Ferrero

John Carter
Dyrektor ds. jakości w Europie, Ferrero

Przekształcanie zasobów ludzkich pierwszej linii w celu osiągnięcia wzrostu

Dyskusja panelowa GFSI: 26 lutego od godz. 3:45 do 5 po południu czasu PST w Cedar Ballroom, poziom 2

Zapewnienie pracownikom pierwszej linii dostępu do technologii, informacji i szkoleń może znacznie zwiększyć wydajność oraz ograniczyć ryzyko. Jednak dotarcie do tych pracowników i ich zaangażowanie nie jest pozbawione wyzwań.

Podczas interaktywnych warsztatów od ekspertów z Harvard Business Review Analytics Services, McDonald's, Microsoft i Lobster Ink dowiedzą się Państwo, jak pokonać bariery oraz zwiększyć wydajność tej ważnej grupy pracowników. Dyskusję panelową poprowadzi Lisa Robinson, Wiceprezes ds. globalnego bezpieczeństwa żywności i zdrowia publicznego w Ecolab.

Cindy Jiang, McDonald's

Cindy Jiang
Starszy dyrektor ds. globalnego bezpieczeństwa żywności i opakowań, McDonald's Corporation

Greg Jones, Microsoft

Greg Jones
Dyrektor ds. handlu detalicznego i globalnej strategii CPG, Microsoft

Alex Clemente, HBR

Alex Clemente
Dyrektor zarządzający, Harvard Business Review Analytics Services

Tim Nel, Lpbster Ink

Tim Nel
Założyciel, Lobster Ink

Ecolab Global Food Safety Conference GFSI reception
Bankiet Ecolab podczas konferencji GFSI

Zapraszamy do dołączenia do Ecolab w The Lakehouse w Bellevue w stanie Waszyngton, aby spróbować dań kuchni regionalnej, wypić koktajl, degustować wina i rozmawiać. Podczas bankietu będzie można skosztować wyrafinowanych dań typowych dla kuchni regionu Wybrzeża Północno-Zachodniego, przygotowanych przez szefa kuchni Jasona Wilsona, zdobywcę nagrody Jamesa Bearda. Do restauracji The Lakehouse można dojść z hotelu konferencyjnego Hyatt Regency w ciągu dwóch minut przez nadziemne przejście dla pieszych. Serdecznie zapraszamy!

Data: środa, 26 lutego
Godzina: 6:30–9:30 po południu
Miejsce: The Lakehouse (mapa)
Dodaj wydarzenie do kalendarza

Poznaj ekspertów Ecolab na GFSI

Nasi eksperci z dziedziny bezpieczeństwa żywności i zdrowia publicznego oferują wiedzę z zakresu zapobiegania chorobom przenoszonym drogą pokarmową, aby chronić ludzi i firmy przed zagrożeniem ze strony patogenów.

Lisa Robinson
Wiceprezes ds. globalnego bezpieczeństwa żywności i zdrowia publicznego

Robinson kieruje globalną siecią dostosowanych regionalnie zasobów bezpieczeństwa żywności i jest odpowiedzialna za funkcjonowanie strategii bezpieczeństwa żywności oraz zdrowia publicznego Ecolab.

Ruth Petran, PhD

Petran zapewnia specjalistyczną wiedzę i doradztwo klientom wewnętrznym i zewnętrznym w zakresie bezpieczeństwa żywności i zdrowia publicznego, identyfikując pojawiające się trendy w dziedzinie bezpieczeństwa żywności i nowe metody kontroli.

Sima Hussein CP-FS (Ekspertka ds. bezpieczeństwa żywności)

Hussein nadzoruje szkolenia oraz zarządza wzrostem usług audytorskich, analizą jakości oraz analizą danych z ponad 340 000 audytów przeprowadzanych co roku dla działu Food Retail Services. Od niedawna kieruje analizą prognostyczną dotyczącą handlu żywnością.

Mandy Sedlak, RS/REHS

Sedlak jest odpowiedzialna za kontakt z Ministerstwem Zdrowia, reakcję na choroby pokarmowe, interpretację przepisów związanych z żywnością i zapewnienie edukacji oraz rekomendacji, by pomóc klientom we wdrożeniu najlepszych praktyk i ograniczeniu ryzyka w codziennym prowadzeniu działalności.

Anna Starobin, CPFS, MD

Starobin jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo żywności, badania środowiskowe, ocenę urzádze, zapobieganie epidemiom i rekonwalescencję, regulacje prawne oraz rozwój produktów i badań na rzecz szybkiej obsługi firmy Ecolab i klientów detalicznych z branży spożywczej w Stanach Zjednoczonych i na świecie.

Tatiana Lorca, PhD

Lorca jest odpowiedzialna za opracowywanie audytów, szkoleń, usług doradztwa oraz za wsparcie naukowe łańcucha dostaw na całej jego długości i za współpracę z wieloma wewnętrznymi oddziałami, zapewniając zgodność podczas pracy pracowników wewnętrznych z międzynarodowymi programami certyfikacji z zakresu bezpieczeństwa żywności.

Perspektywy bezpieczeństwa żywności

Dowiedz się więcej od naszych ekspertów i liderów, jak Ecolab stara się zająć aktualnymi oraz przyszłymi problemami bezpieczeństwa żywności w Państwa branży.

Our search returned no results.

Ochrona łańcucha dostaw żywności od gospodarstwa na talerz

Ecolab ma doświadczenie w wielu punktach łańcucha dostaw żywności — od gospodarstwa rolnego na talerz — w różnych gałęziach przemysłu. Nasze usługi chronią klientów przed chorobami przenoszonymi przez żywność — od zakładów produkujących żywność po sklepy spożywcze i restauracje, w których są kupowane i konsumowane. Naszym celem jest rozwijanie trwałego i solidnego partnerstwa, bazującego na zaufaniu i specjalistycznej wiedzy. Pragniemy poprawiać Państwa reputację w zakresie bezpieczeństwa żywności.

Poniżej znajdą Państwo więcej o tym, jak współpracujemy z Państwa branżą.

Food & Beverage
Nie ma nic ważniejszego od globalnego zaopatrzenia w żywność. Nasz apetyt na znajdowanie lepszych rozwiązań w produkcji żywności jest bezgraniczny. Możemy pomagać w optymalizacji każdego aspektu operacji przetwarzania żywności lub napojów oraz dostarczać wymiernych ulepszeń w zakresie wydajności operacyjnej, zrównoważonego rozwoju zakładów produkcyjnych i bezpieczeństwa produktów.
Handel żywnością
Nasza wiedza w dziedzinie detalicznego handlu żywnością wynika z poprawiania zadowolenia klientów za pomocą kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa żywności, kontroli jakości oraz czystej i sterylnej obróbki żywności. Takie rozwiązania, jak SaniSave i LmENTARY, ułatwiają supermarketom, magazynom i sklepom wielkopowierzchniowym dokładne czyszczenie, a także znacznie upraszczają sam proces czyszczenia oraz zapewniają oszczędności na najniższym poziomie dzięki wykorzystaniu mniejszej ilości pracy, wody i energii.
Gastronomia
Nasi klienci prowadzący restauracje szukają metod gwarantujących, że ich warzywa, owoce, lody i inne produkty żywnościowe nie wywołają chorób u klientów. Nasze programy dbają o satysfakcję gości oraz poprawiają reputację Państwa marki dzięki rozwiązaniom chroniącym bezpieczeństwo żywności, poprawiającym wydajność i zapewniającym wyjątkową czystość w ramach całej obsługi gastronomicznej.
Pest Elimination
Rozumiemy konieczność zapobiegania szkodnikom, zanim będą miały okazję zagrozić bezpieczeństwu klientów i negatywnie wpłynąć na reputację firmy. Ecolab Pest Elimination ma ponad 30 lat doświadczenia z zakresu zarządzania szkodnikami. Oferujemy protokoły o naukowo dowiedzionej skuteczności, które są indywidualnie dostarczane przez specjalistów rozumiejących działalność klientów.