Mamy nadzieję spotkać się z Państwem podczas GFSI

Rendering of Ecolab booth for GFSI 2024 in Singapore.

Odwiedź stoisko Ecolab

Spotkaj się z nami na stanowisku Ecolab 29-30, aby dowiedzieć się więcej, jak możemy pomóc w zwiększaniu bezpieczeństwa żywności w Twojej działalności.

Ecolab GFSI logo

Dumny partner GFSI

Zapraszamy do dołączenia do nas na konferencji GFSI w  ​​​​​​​Singapurze 8-11 kwietnia 2024 r.

 

WatchingWhatWeEat_Images_Food006.tif

Sesja specjalna Ecolab

Bezpieczna żywność dla wszystkich: Co możemy teraz zrobić?

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej.


Zachęcamy do dołączenia do naszej sesji specjalnej GFSI

Bezpieczna żywność dla wszystkich: Co możemy teraz zrobić?

Wtorek 9 kwietnia 2024 r. | 1:30 - 2:15 wieczorem

Światowa Organizacja Zdrowia szacuje globalne obciążenie chorobami pokarmowymi na 600 milionów zachorowań każdego roku, które niestety kończą się 420 000 zgonów. Dzieci poniżej 5 roku życia są chorują na 40% chorób pokarmowych, z 125 000 zgonów każdego roku. Amerykańskie Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom (CDC) szacuje, że 1 na 6 Amerykanów choruje przez skażoną żywność lub napoje, a każdego roku 3 000 umiera z powodu chorób pokarmowych. Każdego roku w krajach o niskim i średnim dochodzie traci się około 110 miliardów USD w produktywności oraz wydatkach medycznych wynikających z niebezpiecznej żywności. Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych szacuje, że choroby pokarmowe kosztują Stany Zjednoczone ponad 15,6 miliarda dolarów każdego roku.

Celami panelu dyskusyjnego jest:

 1. Podzielenie się przez panelistów informacjami, jak ich programy bezpieczeństwa żywności zmieniły się w ciągu ostatnich trzech lat i jak zmienią się w ciągu najbliższych trzech lat.
 2. Omówienie włączenia obecnych i nowych technologii w celu poprawy bezpieczeństwa żywności.
 3. Zbadanie roli cyfrowych technologii i sztucznej inteligencji w łagodzeniu krzywej chorób pokarmowych.
 4. Umożliwienie panelistom podzielenie się tym, co robią ich organizacje, aby ulepszyć poziom wiedzy na temat bezpieczeństwa żywności w ich organizacji oraz w szerszym łańcuchu dostaw.
 5. Wysłuchanie opinii panelistów na temat optymalnych strategii szkoleniowych i edukacyjnych w zakresie bezpieczeństwa żywności w erze cyfrowej.

Obszary zainteresowania:

 • Kroki podejmowane przez sprzedawców detalicznych, producentów oraz badaczy uniwersyteckich mające na celu ograniczenie chorób pokarmowych.
 • Zmiany w praktykach zarządzania bezpieczeństwem oraz jakością żywności zachodzące w branżach handlu detalicznego i produkcji żywności.
 • Kompetencje związane z analizą zagrożeń i zarządzaniem ryzykiem.
 • Poznanie stopnia, w jakim przemysł spożywczy rozumie znaczenie szkodników jako ważnych czynników przenoszących patogeny.
 • Czy technologia cyfrowa i sztuczna inteligencja pomogą w walce z chorobami pokarmowymi?
 • Nowe podejście do edukacji i szkoleń w zakresie bezpieczeństwa żywności.

Moderatorem tej sesji będzie dr John H. Hanlin | Wiceprezes Ecolab ds. rozwoju badań i inżynierii - dział globalnego bezpieczeństwa żywności.Ochrona łańcucha dostaw żywności od gospodarstwa po stół

Ecolab ma doświadczenie w wielu punktach łańcucha dostaw żywności — od gospodarstwa rolnego na talerz — w różnych gałęziach przemysłu. Nasze usługi chronią klientów przed chorobami przenoszonymi przez żywność — od zakładów produkujących żywność po sklepy spożywcze i restauracje, w których są kupowane i konsumowane. Naszym celem jest rozwijanie trwałego i solidnego partnerstwa, bazującego na zaufaniu i specjalistycznej wiedzy. Pragniemy poprawiać Państwa reputację w zakresie bezpieczeństwa żywności.

Poniżej znajdą Państwo więcej o tym, jak współpracujemy z Państwa branżą.

Food & Beverage

Nie ma nic ważniejszego od globalnego zaopatrzenia w żywność. Nasz apetyt na znajdowanie lepszych rozwiązań w produkcji żywności jest bezgraniczny. Możemy pomagać w optymalizacji każdego aspektu operacji przetwarzania żywności lub napojów oraz dostarczać wymiernych ulepszeń w zakresie wydajności operacyjnej, zrównoważonego rozwoju zakładów produkcyjnych i bezpieczeństwa produktów.

Handel żywnością

Nasza wiedza w dziedzinie detalicznego handlu żywnością wynika z poprawiania zadowolenia klientów za pomocą kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa żywności, kontroli jakości oraz czystej i sterylnej obróbki żywności. Takie rozwiązania, jak SaniSave i LmENTARY, ułatwiają supermarketom, magazynom i sklepom wielkopowierzchniowym dokładne czyszczenie, a także znacznie upraszczają sam proces czyszczenia oraz zapewniają oszczędności na najniższym poziomie dzięki wykorzystaniu mniejszej ilości pracy, wody i energii.

Gastronomia

Nasi klienci prowadzący restauracje szukają metod gwarantujących, że ich warzywa, owoce, lody i inne produkty żywnościowe nie wywołają chorób u klientów. Nasze programy dbają o satysfakcję gości oraz poprawiają reputację Państwa marki dzięki rozwiązaniom chroniącym bezpieczeństwo żywności, poprawiającym wydajność i zapewniającym wyjątkową czystość w ramach całej obsługi gastronomicznej.

Pest Elimination

Rozumiemy konieczność zapobiegania szkodnikom, zanim będą miały okazję zagrozić bezpieczeństwu klientów i negatywnie wpłynąć na reputację firmy. Ecolab Pest Elimination ma ponad 30 lat doświadczenia z zakresu zarządzania szkodnikami. Oferujemy protokoły o naukowo dowiedzionej skuteczności, które są indywidualnie dostarczane przez specjalistów rozumiejących działalność klientów.