1. Strona główna
  2. Partnerstwo w dziedzinie bezpieczeństwa żywności

Mamy nadzieję spotkać się z Państwem podczas konferencji GFSI 2019

Ecolab booth design for global food safety conference 2019
Odwiedź nas na stoisku Ecolab 48 i 49

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas GFSI 2019. Informacje na temat tego, co i kto będzie przy naszym stoisku.

cobrandedlogoecolabgfsi
Dołącz do nas podczas konferencji GFSI 2019 w Nicei we Francji
Ecolab food safety training
Sesja specjalna
Wtorek, 26 lutego, godz. 11:30

Zapraszamy na specjalną sesję z Mary Wagner i Fasie Malherbe: Kultura i szkolenia w zakresie bezpieczeństwa żywności — Problematyczny czynnik: ludzkie zachowanie. Więcej informacji poniżej.

KULTURA I SZKOLENIA W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI — PROBLEMATYCZNY CZYNNIK: LUDZKIE ZACHOWANIE

Można mieć wszystkie właściwe produkty i procesy mające na celu ochronę konsumentów, żywności i organizacji, ale jeden błąd pracownika może zrujnować wszystko.

Jak radzić sobie z wyzwaniami dotyczącymi kultury i szkoleń w zakresie bezpieczeństwa żywności w środowisku zdominowanym przez wysoką rotację personelu, nieprzewidywalne zachowanie pracowników, nieustanną presję na obniżanie kosztów, ograniczoną ilość czasu przeznaczonego na szkolenia oraz zróżnicowaną wydajność pracy?

Zapraszamy do dyskusji z Mary Wagner, która podzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi sposobów angażowania osób w dążeniu do wspólnego celu, wdrażania zmian w organizacji, budowania działów od zera oraz tworzenia kultury w różnych globalnych firmach handlowych i produkujących towary konsumpcyjne.

Zobaczą Państwo na własne oczy, jak nauka wywraca do góry nogami tradycyjne metody nauczania. Czerpiąc z innych dyscyplin naukowych, w tym także z projektowania zorientowanego na użytkownika, narracji, grywalizacji i mikroszkoleń w zakresie bezpieczeństwa żywności, uczestnicy mogą skorzystać na twórczej wymianie doświadczeń i posłuchać Fasie Malherbe, prezesa Lobster Ink, by zoptymalizować proces nauczania dla wszystkich.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej ważnej sesji specjalnej, którą poprowadzi Bob Sherwood, EVP Institutional Food Safety and Public Health w Ecolab.

Mary Wagner 2019 global food safety conference speaker at Ecolab special session
Mary Wagner

 PRESIDENT, MK WAGNER & ASSOCIATES

Fasie Malherbe Ecolab GFSI 2019 special session
Fasie Malherbe

PRESIDENT, LOBSTER INK

Bob Sherwood Ecolab GFSI 2019 special session
Bob Sherwood

EVP GLOBAL INSTITUTIONAL FOOD SAFETY AND PUBLIC HEALTH

Bezpieczeństwo żywności w akcji

BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI OD GOSPODARSTWA ROLNEGO NA TALERZ

Ecolab zapewnia bezpieczeństwo żywności na całym świecie od gospodarstwa rolnego na talerz, aby chronić spożywaną przez ludzi żywność.

logo for techstars ecolab farm to fork accelerator program
OD GOSPODARSTWA NA TALERZ

Program Techstar Od Gospodarstwa na Talerz został założony przez Ecolab i Cagill i jest pierwszym programem tego typu. Ma on na celu identyfikację przedsiębiorców i nowo powstałych firm z całego świata, którzy dysponują innowacyjnymi pomysłami z zakresu rolnictwa, technologii cyfrowej związanej z żywnością, przetwórstwem żywności i bezpieczeństwem żywności.

Poprawa bezpieczeństwa żywności dla starzejącego się społeczeństwa

Poznaj Daisuke Kubotę i dowiedz się, w jaki sposób wraz ze swoim zespołem Ecolab Experts pomaga zapewniać bezpieczeństwo żywności, ograniczać rozprzestrzenianie się infekcji oraz dbać o czyste i zdrowe środowisko dla mieszkańców placówki zdrowotnej zapewniającej opiekę długoterminową.

Ochrona łańcucha dostaw żywności od gospodarstwa na talerz

Ecolab ma doświadczenie w wielu punktach łańcucha dostaw żywności — od gospodarstwa rolnego na talerz — w różnych gałęziach przemysłu. Nasze usługi chronią klientów przed chorobami przenoszonymi przez żywność — od zakładów produkujących żywność po sklepy spożywcze i restauracje, w których są kupowane i konsumowane. Naszym celem jest rozwijanie trwałego i solidnego partnerstwa, bazującego na zaufaniu i specjalistycznej wiedzy. Pragniemy poprawiać Państwa reputację w zakresie bezpieczeństwa żywności.

Poniżej znajdą Państwo więcej o tym, jak współpracujemy z Państwa branżą.

Ecolab GFSI food beverage mosaic
Food & Beverage
Nie ma nic ważniejszego od globalnego zaopatrzenia w żywność. Nasz apetyt na znajdowanie lepszych rozwiązań w produkcji żywności jest bezgraniczny. Możemy pomagać w optymalizacji każdego aspektu operacji przetwarzania żywności lub napojów oraz dostarczać wymiernych ulepszeń w zakresie wydajności operacyjnej, zrównoważonego rozwoju zakładów produkcyjnych i bezpieczeństwa produktów.
Ecolab GFSI food retail mosaic
Handel żywnością
Nasza wiedza w dziedzinie detalicznego handlu żywnością wynika z poprawiania zadowolenia klientów za pomocą kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa żywności, kontroli jakości oraz czystej i sterylnej obróbki żywności. Takie rozwiązania, jak SaniSave i LmENTARY, ułatwiają supermarketom, magazynom i sklepom wielkopowierzchniowym dokładne czyszczenie, a także znacznie upraszczają sam proces czyszczenia oraz zapewniają oszczędności na najniższym poziomie dzięki wykorzystaniu mniejszej ilości pracy, wody i energii.
Ecolab GFSI food service mosaic
Gastronomia
Nasi klienci prowadzący restauracje szukają metod gwarantujących, że ich warzywa, owoce, lody i inne produkty żywnościowe nie wywołają chorób u klientów. Nasze programy dbają o satysfakcję gości oraz poprawiają reputację Państwa marki dzięki rozwiązaniom chroniącym bezpieczeństwo żywności, poprawiającym wydajność i zapewniającym wyjątkową czystość w ramach całej obsługi gastronomicznej.
Ecolab GFSI pest elimination mosaic
Pest Elimination
Rozumiemy konieczność zapobiegania szkodnikom, zanim będą miały okazję zagrozić bezpieczeństwu klientów i negatywnie wpłynąć na reputację firmy. Ecolab Pest Elimination ma ponad 30 lat doświadczenia z zakresu zarządzania szkodnikami. Oferujemy protokoły o naukowo dowiedzionej skuteczności, które są indywidualnie dostarczane przez specjalistów rozumiejących działalność klientów.