1. Strona główna
  2. Znaczenie bezpieczeństwa żywności
Znaczenie bezpieczeństwa żywności

Dla klientów higiena oraz czystość przy wyborze restauracji są ważniejsze, niż oferta produktów żywnościowych, stosunek ceny do jakości, obsługa czy lokalizacja. Chociaż zła higiena rąk powoduje dużą ilość chorób układu pokarmowego, bezpieczeństwo żywności jest dużo bardziej złożonym tematem.

 

Solidny program bezpieczeństwa żywności jest niezwykle istotny dla Państwa firmy oraz jej reputacji. Stworzenie solidnego programu bezpieczeństwa żywności poprawia jej jakość, ogranicza marnowanie żywności oraz poprawia zadowolenie klientów. Dowiedz się jak Ecolab nie tylko pomaga w zapobieganiu chorób układu pokarmowego, ale również jak zapewnia bezpieczeństwo personelowi i klientom oraz w jaki sposób trwale zmienia Państwa firmę.

 

*Badanie przeprowadzone w Wielkiej Brytanii przez Peach Brand Track, Demographix/Toluna, listopad 2011. (wyniki oparte o odpowiedzi 5 000 respondentów).

Norovirus Bug
Norowirus to nieznaczący problem? Przemyśl to!

Norowirus jest wysoce zakaźnym wirusem, który może powodować zapalenie układu pokarmowego.

Norowirus, będąc główną przyczyną występowania epdidemii chorób układu pokarmowego na świecie, stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i ma znaczący wpływ na przedsiębiorstwa, powodując przerwy w pracy, straty w produkcji oraz wywierając presję na systemy opieki zdrowotnej i społecznej. Na szczęście istnieje wiele istotnych środków zapobiegawczych, dzięki którym przedsiębiorstwa mogą zmniejszyć ryzyko powstania epidemii norowirusa.

Więcej informacji o norowirusach ​​​​​​​oraz o środkach, które można przedsięwziąć w celu obniżenia ryzyka wybuchu epidemii przekaże Państwu ekspert, dr Ruth Petran.

Bezpieczeństwo żywności ma znaczenie. Pomagamy w jego zapewnieniu.

Pobierz nasze najnowsze materiały dotyczące bezpieczeństwa żywności, aby pomóc w utworzeniu solidnego programu bezpieczeństwa żywności, poprawie kultury bezpieczeństwa żywności w Waszych działaniach operacyjnych oraz zapewnieniu ochrony Waszych klientów oraz personelu.
Norovirus Tips
Grafika z poradami dotyczącymi norowirusów

Pobierz nasz poradnik w celu ograniczenia ryzyka wystąpienia epidemii norowirusa.

Arkusz informacyjny dotyczący norowirusów
Arkusz informacyjny dotyczący norowirusów

Czy chcą się Państwo dowiedzieć więcej o norowirusach oraz o tym, jak zminimalizować ryzyko kontaktu? Pobierz arkusz informacyjny.

Wskazówki dotyczące norowirusa
Wskazówki dotyczące norowirusa

Czy chcą się Państwo dowiedzieć więcej o tym, jak przeciwdziałać epidemii norowirusa? Pobierz wskazówki.

Rozwiązania Ecolab w zakresie bezpieczeństwa żywności

TotalHygiene
Mycie rąk

Zła higiena rąk przyczynia się do dużej ilości chorób układu pokarmowego. Mycie rąk stanowi jedną z pierwszych barier ochronnych, zapobiegających wystąpieniu chorób układu pokarmowego.

SurfaceCleaning
Mycie powierzchni

Dla klientów higiena oraz czystość przy wyborze restauracji są ważniejsze, niż oferta produktów żywnościowych, stosunek ceny do jakości, obsługa czy lokalizacja.

550x3310_Apex
Mycie maszynowe

W trakcie każdego stołowania się nie można zapomnieć o jednym: o czystych naczyniach. 

Ecolab Food Safety and Public Health Webinars
Webinary na żądanie dotyczące bezpieczeństwa żywności

Czy przeoczyli Państwo jeden z naszych wcześniejszych webinarów pt. „Bezpieczeństwo żywności jest ważne”? Tutaj będziecie na bieżąco, słuchając naszych ekspertów, prezentujących tematy dotyczące różnorodnych aspektów związanych z bezpieczeństwem żywności.

Image of family enjoying a meal
Pomożemy Państwu w przygotowaniu się.
Ecolab to zaufany partner w każdym miejscu na świecie. Chronimy miejsca, w których ludzie jedzą, śpią, pracują, bawią się i leczą. Oferujemy szeroki zakres rozwiązań mających na celu uporanie się z ryzykiem wystąpienia chorób układu pokarmowego oraz zapewnienia bezpiecznej żywności, ochrony ludzi oraz firm w tym produkty do higieny rąk, do czyszczenia i dezynfekcji, szkolenia i wiele innych. Jeśli poszukują Państwo pomocy lub chcą się dowiedzieć jak stworzyć oraz poprawić program bezpieczeństwa żywności zachęcamy do skontaktowania się z przedstawicielem handlowym i serwisowym Ecolab.

Powiązane artykuły

There were no related articles found

Ecolab Healthcare mailing list registration
Newsletter

Prosimy o zapisanie się do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi innowacjami, badaniami, wskazówkami, wydarzeniami i usługami, które pomagają utrzymać czyste i bezpieczne środowisko, zwiększają wydajność operacyjną i ułatwiają osiąganie celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.