Znaczenie bezpieczeństwa żywności

Higiena i czystość nigdy nie były tak istotne jak teraz. Wybuch pandemii COVID-19 wywarł olbrzymi wpływ na cały świat, a zwłaszcza na sposób życia ludzi i ich rozumowania. Firma Ecolab jest gotowa pomóc Państwu w stawieniu czoła tym bezprecedensowym wyzwaniom. Współpracujemy, dzielimy się krytycznymi i istotnymi informacjami dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzeniania się zakażenia oraz zapewniamy porady dotyczące ponownego otwarcia Państwa działalności, a także zachowania czystego, bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy.  Pomagamy chronić i budować zaufanie wśród pracowników i gości.

Chociaż zła higiena rąk powoduje dużą ilość chorób układu pokarmowego, bezpieczeństwo żywności jest dużo bardziej złożonym tematem. Solidny program bezpieczeństwa żywności jest niezwykle istotny dla Państwa firmy oraz jej reputacji.  Stworzenie solidnego programu bezpieczeństwa żywności poprawia jej jakość, ogranicza marnowanie żywności oraz poprawia zadowolenie klientów. Dowiedz się jak Ecolab nie tylko pomaga w zapobieganiu chorób układu pokarmowego, ale również jak zapewnia bezpieczeństwo personelowi i klientom oraz w jaki sposób trwale zmienia Państwa firmę. 

Norovirus Bug

Norowirus to nieznaczący problem? Przemyśl to!

Norowirus jest wysoce zakaźnym wirusem, który może powodować zapalenie układu pokarmowego.

Norowirus, będąc główną przyczyną występowania epdidemii chorób układu pokarmowego na świecie, stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i ma znaczący wpływ na przedsiębiorstwa, powodując przerwy w pracy, straty w produkcji oraz wywierając presję na systemy opieki zdrowotnej i społecznej. Na szczęście istnieje wiele istotnych środków zapobiegawczych, dzięki którym przedsiębiorstwa mogą zmniejszyć ryzyko powstania epidemii norowirusa.

Więcej informacji o norowirusach ​​​​​​​oraz o środkach, które można przedsięwziąć w celu obniżenia ryzyka wybuchu epidemii przekaże Państwu ekspert, dr Ruth Petran.

Bezpieczeństwo żywności ma znaczenie. Pomagamy w jego zapewnieniu.

Pobierz nasze najnowsze materiały dotyczące bezpieczeństwa żywności, aby pomóc w utworzeniu solidnego programu bezpieczeństwa żywności, poprawie kultury bezpieczeństwa żywności w Waszych działaniach operacyjnych oraz zapewnieniu ochrony Waszych klientów oraz personelu.
Norovirus Tips

Grafika z poradami dotyczącymi norowirusów

Pobierz nasz poradnik w celu ograniczenia ryzyka wystąpienia epidemii norowirusa.

Arkusz informacyjny dotyczący norowirusów

Arkusz informacyjny dotyczący norowirusów

Czy chcą się Państwo dowiedzieć więcej o norowirusach oraz o tym, jak zminimalizować ryzyko kontaktu? Pobierz arkusz informacyjny.

Wskazówki dotyczące norowirusa

Wskazówki dotyczące norowirusa

Czy chcą się Państwo dowiedzieć więcej o tym, jak przeciwdziałać epidemii norowirusa? Pobierz wskazówki.

Ecolab Food Safety and Public Health Webinars

Webinary na żądanie dotyczące bezpieczeństwa żywności

Czy przeoczyli Państwo jeden z naszych wcześniejszych webinarów pt. „Bezpieczeństwo żywności jest ważne”? Tutaj będziecie na bieżąco, słuchając naszych ekspertów, prezentujących tematy dotyczące różnorodnych aspektów związanych z bezpieczeństwem żywności.

Rozwiązania Ecolab w zakresie bezpieczeństwa żywności

A person washing their hands showing us personal hand hygiene

Mycie rąk — Nexa

Zła higiena rąk przyczynia się do dużej ilości chorób układu pokarmowego. Mycie rąk stanowi jedną z pierwszych barier ochronnych, zapobiegających wystąpieniu chorób układu pokarmowego.

KitchenPro

Mycie powierzchni z KitchenPro

Higiena sprzętu i powierzchni kuchennych oraz bezpieczeństwo oferowanej żywności są wymogiem koniecznym.

550x3310_Apex

Apex do mycia maszynowego

W trakcie każdego stołowania się nie można zapomnieć o jednym: o czystych naczyniach. 


Ochrona zaczyna się od zapobiegania

Jako zaufany partner obsługujący klientów w ponad trzech milionach lokalizacji, Ecolab (ECL) to światowy lider w zakresie rozwiązań związanych z wodą, higieną oraz zapobieganiem zakażeniom, a także usług, które pomagają chronić ludzi i kluczowe zasoby naturalne. Oferujemy szereg rozwiązań, które pomogą w zapewnieniu czystego, bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy, w tym programy higieny rąk, programy mycia i dezynfekcji, szkolenia i znacznie więcej.

FRS Covid page image

Koronawirus

W odpowiedzi na pandemię COVID-19, globalny zespół ekspertów Ecolab przygotował szereg materiałów i istotnych informacji, które pomoga zapewnić czyste, bezpieczne i zdrowe środowisko pracy.  Pomagamy chronić i budować pewność siebie wśród pracowników, gości, mieszkańców i osób odwiedzających.

Woman blowing her nose

Grypa sezonowa

Podczas gdy przedstawiciele służby zdrowia nie są w stanie przewidzieć intensywności nadchodzącego sezonu wzmożonych zachorowań na grypę, wiemy, że ochrona przed nią zaczyna się od zapobiegania. Zobacz i pobierz nasze najnowsze materiały o grypie, aby przygotować się na nadchodzący sezon grypowy, minimalizując ekspozycję i zapewniając bezpieczeństwo pracownikom, mieszkańcom oraz gościom.

Powiązane artykuły

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono powiązanych artykułów

Ecolab Healthcare mailing list registration

Newsletter

Prosimy o zapisanie się do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi innowacjami, badaniami, wskazówkami, wydarzeniami i usługami, które pomagają utrzymać czyste i bezpieczne środowisko, zwiększają wydajność operacyjną i ułatwiają osiąganie celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.