Kompleksowy program higieny rąk
dla Twojego zakładu

Ustanowienie kompleksowego programu higieny rąk w zakładach produkcji farmaceutycznej może pomóc w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się chorób wśród pracowników i gości. Firma Ecolab opracowała kompleksową ofertę produktów do higieny rąk, w tym mydło do rąk i środki dezynfekcyjne, które sprawiają, że nawyk mycia rąk jest wydajny, bezpieczny i prosty.

Nie wszystkie produkty do higieny rąk są takie same. Produkty i usługi Ecolab Life Sciences skupiają się nie tylko na czystych rękach, ale również na następujących elementach:

Ecolab Hand Hygiene products
Skin Health icon

Zdrowie skóry

Produkty do pielęgnacji rąk Ecolab zawierają środki nawilżające i odżywki, które pomagają zmniejszyć podrażnienia oraz suchość, jednocześnie promując zdrowie skóry w ramach programu higieny rąk.

Icon displaying expansive

Szeroki wybór produktów i dozowników

Ecolab oferuje elastyczną gamę mydeł i środków dezynfekujących do różnych zastosowań, a także ręczne i automatyczne dozowniki ułatwiające aplikację. Nasi eksperci mogą również udzielić porad dotyczących najlepszego rozmieszczenia produktu w celu poprawy użytkowania i higieny.

Sparkling hands icon

Skuteczna higiena

W zależności od wybranego produktu wiele mydeł i środków dezynfekujących Ecolab zapewnia szybkie, sprawdzone i skuteczne działanie przeciwko szerokiej gamie mikroorganizmów i patogenów.

Thumbs up icon

Praktyki zgodne ze standardami

Produkty Ecolab są przeznaczone do wielokrotnego użytku. Koncentrując się na zdrowiu skóry i wrażeniach dotyczących korzystania z produktów, formuły Ecolab mogą pomóc w tworzeniu procesu bardziej konsekwentnego użytkowania i lepszej zgodności z procedurami.

Kontakt z Ecolab Life Sciences

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami i usługami.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

Washing hands in a sink

Kompleksowa higiena rąk

Stworzenie skutecznych procedur w zakresie higieny rąk jest jednym z najłatwiejszych sposobów na zmniejszenie ryzyka zakażenia krzyżowego i zapobieganie rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów w Państwa zakładzie. Współpraca z jednym dostawcą rozwiązań do mycia, dezynfekcji i higieny rąk może pomóc w zapewnieniu ochrony firmy i obniżeniu kosztów operacyjnych.


Dowiedz się więcej

Film przedstawiający naszą wiedzę specjalistyczną w dziedzinie higieny rąk

Film przedstawiający najlepsze praktyki mycia rąk

Nexa soap dispenser putting soap in hands

Mogą Państwo poprosić o wycenę już dziś i zobaczyć, jak nasz kompleksowy program higieny rąk może zmaksymalizować wartość i zminimalizować ryzyko.