Przechowywanie i transport endoskopów

Przechowywanie i transport endoskopów

Rozwiązanie z wózkiem i regałem Soluscope pozwala zoptymalizować użycie endoskopu podczas jego transportu pomiędzy myjnią endoskopów a salą badań. Wózek i regał są kompatybilne z szafą DSC8000 przeznaczoną do przechowywania endoskopów oraz tacami do transportu endoskopów.

Rozwiązanie z wózkiem i regałem Soluscope

Rozwiązanie z wózkiem i regałem Soluscope

Poza funkcją transportową wózek Soluscope można wykorzystywać do przechowywania do 4 gotowych do użycia endoskopów. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku, gdy sala badań znajduje się w znacznej odległości od myjni endoskopów. Dzięki umieszczonemu na optymalnej wysokości blatowi można go również wykorzystać jako stojak przy łóżku pacjenta. Regał Soluscope nadaje się do tymczasowego przechowywania czystych endoskopów lub endoskopów o szczególnym przeznaczeniu, które nie są często wykorzystywane. Dzięki możliwości łatwego przenoszenia tac nadaje się również do przechowywania użytych endoskopów, które oczekują na przygotowanie do kolejnego użycia.

DSC8000

DSC8000

DSC8000 to szafa przeznaczona do suszenia i przechowywania do 8 endoskopów przy zachowaniu ich czystości mikrobiologicznej przez 7 dni. Każdy endoskop przechowywany jest na oddzielnej tacy z pokrywą, co gwarantuje ochronę przed wstrząsami i zanieczyszczeniami. Endoskop jest zupełnie suchy, dzięki zastosowaniu dwóch niezależnych strumieni filtrowanego powietrza przepływającego przez każdy z kanałów i na zewnątrz endoskopu.