Soluscope Endoscope

Soluscope — reprocesowanie endoskopów

Myjnie-dezynfektory do endoskopów giętkich są dostępne z pełnym asortymentem kompatybilnych preparatów myjących neutralnych lub enzymatycznych oraz dezynfekcyjnych opartych na kwasie nadoctowym lub na aldehydzie glutarowym.

Serie 1 to myjnia-dezynfektor przeznaczona do automatycznego reprocesowania endoskopów giętkich. Jest zgodna z normą ISO-15883 1/4 .

Urządzenie myjąco-dezynfekujące Serie 4 do elastycznych endoskopów oferuje kompletny cykl ponownego użycia w zaledwie 16 minut, dzięki zastosowaniu unikalnej, opatentowanej techniki podwójnego mycia.

Myjnia-dezynfektor sond Serie TEE jest niezawodna, szybka i wydajna. Pełen cykl mycia i dezynfekcji odbywa za jednym razem i trwa zaledwie 14 minut, co pozwala ograniczyć ryzyko uszkodzenia sondy do minimum.

 

Serie 1

Serie 1

Myjnia-dezynfektor Serie 1 zapewnia odpowiednią ilość produktu podczas jednorazowego użycia w każdym cyklu przygotowania narzędzi medycznych. Chroni endoskop jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego. Myjnia ze zintegrowanym automatycznym testem szczelności pozwala na utrzymanie integralności endoskopu w czasie trwania procesu.

Asortyment kompatybilnych produktów obejmuje:

 • Soluscope PA (preparat dezynfekcyjny)
 • Soluscope GTA (preparat dezynfekcyjny)
 • Soluscope NW (detergent myjący)
 • Soluscope EZ (enzymatyczny detergent myjący)
Serie 4

Serie 4

Myjnia-dezynfektor Serie 4 jest przyjazna środowisku i pozwala na oszczędność wody i środków chemicznych na poziomie 40%, jednocześnie redukując koszty. Innowacyjna konstrukcja komory pozwala na mycie endoskopów giętkich każdego rodzaju i dowolnego producenta, a także endoskopów ultrasonograficznych.

Asortyment kompatybilnych produktów obejmuje:

 • Soluscope PAA (preparat dezynfekcyjny)
 • Soluscope CLN (detergent myjący)
Soluscope Endoscope Serie TEE

SERIE TEE

Nowa myjnia-dezynfektor Serie TEE posiada innowacyjny i intuicyjny interfejs graficzny, ułatwiający łatwe użytkowanie. Duży i wygodny ekran dotykowy najnowszej generacji o przekątnej 7 cali zapewnia łatwy i szybki dostęp do wszystkich cykli i parametrów urządzenia.

Serie TEE posiada innowacyjną konstrukcję, która oddziela zanurzoną końcówkę dystalną sondy od niewodoodpornego uchwytu. Nowy system zapobiegania zakażeniom krzyżowym gwarantuje umieszczenie i wyjęcie sondy z urządzenia Serie TEE bez ryzyka kontaktu ze skażoną powierzchnią.

SERIE TEE działa z następującymi preparatami chemicznymi o wysokiej wydajności do jednorazowego użytku:

 • Soluscope P
  Preparat dezynfekcyjny na bazie 5% kwasu nadoctowego, o minimalnym stężeniu, nieutrwalający białek.
 • Soluscope A
  Dodatek antykorozyjny do Soluscope P.
 • Soluscope C+
  Kwasowy preparat do mycia i wstępnej dezynfekcji, kompatybilny z preparatem dezynfekcyjnym na bazie kwasu nadoctowego (Soluscope P). Opracowany w celu uzyskania optymalnej skuteczności przeciwko bakteriom i biofilmowi.