Incidin™ OxyWipe S

Sporobójcze, gotowe do użycia chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni na bazie szybkodziałającego H2O2. Są nie tylko efektywne w walce z różnego rodzaju patogenami, nie zostawiają również żadnych czynnych pozostałości. Doskonała kompatybilność materiałowa pozwala na zastosowanie produktu do większości powierzchni w placówkach opieki zdrowotnej. Produkt łatwy w użyciu dzięki wygodnej formie chusteczki.

Wall mounted dispenser for Incidin™ OxyWipe

Idealne rozwiązanie do dozowania chusteczek: Dozownik do montowania ściennego dla Incidin™ OxyWipe S oraz Incidin™ OxyWipe

 

Charakterystyka produktu

Innowacyjna formuła chusteczek Incidin OxyWipe S zapewnia szereg korzyści płynących z zastosowania opatentowanego roztworu nadtlenku wodoru o szerokim spektrum działania. Chusteczki są skuteczne wobec szerokiego spektrum bakterii i wirusów oraz nie pozostawiają żadnych czynnych pozostałości dzięki substancji aktywnej rozkładającej się na wodę i tlen.

Incidin OxyWipe S zapewnia:

  • Szybkodziałający H2O2
  • Substancję czynną rozkładającą się na wodę i tlen
  • Sporobójcze i wirusobójcze chusteczki do wszystkich powierzchni
  • Doskonałą kompatybilność materiałową

 

Główne cechy Korzyści
Efektywne Szerokie spektrum działania
Krótki czas kontaktu
Bezpieczne Substancja czynna rozkładająca się na wodę i tlen
Doskonała kompatybilność materiałowa
Wygodne w stosowaniu Jednoczesne mycie i dezynfekcja
Gotowe do użycia

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Szybko działające, sporobójcze, gotowe do użycia chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni.

Zgodnie z dyrektywą 93 / 42 / EEC: do wyrobów medycznych.

 Środek biobójczy: do powierzchni ogólnych.

 

SPOSÓB POSTĘPOWANIA

Incidin OxyWipe S: chusteczki wyjmować z opakowania pojedynczo. Przetrzeć nimi dezynfekowane powierzchnie i pozostawić do wyschnięcia, nie spłukiwać. Należy zwrócić uwagę na dokładne zwilżenie powierzchni. Po użyciu zamknąć pojemnik. W przypadku dezynfekcjipowierzchni mających kontakt z żywnością, po zakończeniu procesu wszystkie powierzchnie mające kontakt z preparatem należy dokładnie spłukać zimną wodą. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie czynników utleniających, takich jak marmur, miedź lub mosiądz. Stosowanie preparatów myjąco-dezynfekujących nie zastępuje regularnego mycia.


Preparat należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25°C, w chłodnym, suchym pomieszczeniu z dala od bezpośredniego nasłonecznienia. Okres trwałości po pierwszym otwarciu: Incidin™ OxyWipe S: 3 miesiące

100 g zawiera następujące substancje aktywne:
Incidin OxyWipe S: 1,5 g nadtlenku wodoru

Zgodnie z dyrektywą 93 / 42 / EEC: do wyrobów medycznych.
0297


Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

Materiały do pobrania

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Powiązane oferty

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

No Events found