Manisoft

Manisoft™ / Manisoft™ Foam

Środki do mycia rąk i ciała

Płyn do mycia rąk i ciała Manisoft™ oraz pianka Manisoft™ foam zawierają odpowiednio dobrane aktywne składniki w delikatnej formule. Preparat jest chętnie stosowany przez pracowników ochrony zdrowia i pacjentów. Przeznaczony jest do częstego mycia rąk i całego ciała. Produkty Manisoft stanowią ekonomiczne rozwiązanie przy procedurach pracy wymagających codziennego stosowania. Są bardzo wydajne i pozwalają na zaoszczędzenie kosztów.

Charakterystyka produktu

Główne cechy Korzyści
Dostępne w dwóch wygodnych w użytkowaniu postaciach (płyn i pianka) Możliwość stosowania pianki, która wyróżnia się najniższym kosztem każdego użycia
Zrównoważony, delikatny preparat myjący Ogólny preparat do mycia dłoni i ciała, przeznaczony do stosowania we wszystkich obszarach

SPOSÓB POSTĘPOWANIA

Nanieś produkt na mokre dłonie, delikatnie rozprowadź i następnie spłucz. Dla pracowników ochrony zdrowia i pacjentów. W szpitalach, gabinetach lekarskich i dentystycznych. Dla osób o wrażliwej skórze.

SKŁADNIKI (INCI)

Manisoft™

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Sulfate, Lauryl Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Laureth-2, Propylene Glycol, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum, CI 42051.

Pianka Manisoft™ foam

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, PEG-7- Glyceryl Cocoate, Lauryl Glucoside, Laureth-2, Sodium Benzoate, Parfum.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.

ZOBACZ INNE ŚRODKI DO HIGIENY RĄK w OCHRONIE ZDROWIA

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.