Manisoft

Manisoft™ / Manisoft™ Foam

Środki do mycia rąk i ciała

Płyn do mycia rąk i ciała Manisoft™ oraz pianka Manisoft™ foam zawierają odpowiednio dobrane aktywne składniki w delikatnej formule. Preparat jest chętnie stosowany przez pracowników ochrony zdrowia i pacjentów. Przeznaczony jest do częstego mycia rąk i całego ciała. Produkty Manisoft stanowią ekonomiczne rozwiązanie przy procedurach pracy wymagających codziennego stosowania. Są bardzo wydajne i pozwalają na zaoszczędzenie kosztów.

Charakterystyka produktu

Główne cechy Korzyści
Dostępne w dwóch wygodnych w użytkowaniu postaciach (płyn i pianka) Możliwość stosowania pianki, która wyróżnia się najniższym kosztem każdego użycia
Zrównoważony, delikatny preparat myjący Ogólny preparat do mycia dłoni i ciała, przeznaczony do stosowania we wszystkich obszarach

Informacje na temat zamawiania można znaleźć w ulotce.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.

Inne produkty do higieny rąk w ochronie zdrowia

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Materiały do pobrania

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310

ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.