Ecolab Klerwipe™ Sterile Low Particulate Dry Wipes

Klerwipe™ Sterile Low Particulate Dry Wipes

Ecolab Klerwipe™ Sterile Low Particulate Dry Wipes to chusteczki o niskiej zawartości cząstek stałych, przeznaczone do sterylnych pomieszczeń. Wykonane z mieszanki splatanego wodnie poliestru i celulozy bez zastosowania substancji wiążącej.

Cechy i korzyści

  • Odpowiednie do używania w kontrolowanym środowisko, takim jak izolatory i komory z przepływem laminarnym.
  • Nie zawierają chemicznych substancji wiążących i nie pozostawiają niepożądanych osadów. 
  • Wysoka chłonność zwiększa ich użyteczność podczas sprzątania i umożliwia wchłanianie rozlanych substancji.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.