Klercide™ – System potrójnych wiader Triple bucket system

Klercide™ – System potrójnych wiader Triple bucket system

Ecolab Klercide™ Triple Bucket System posiada unikalną wyżymaczkę z kontrolą dozowania, która umożliwia równomierną dystrybucję środka dezynfekcyjnego na powierzchniach w sterylnych pomieszczeniach. Umożliwia to osiąganie precyzyjnych, powtarzalnych wyników, które pomagają zminimalizować błędy operatora i zwiększają zgodność z przepisami cGMP.

Cechy i korzyści

  • Zestaw obejmuje wyżymaczkę z zapadkami do kontroli dozowania, co pomaga zapobiec potencjalnemu zastosowaniu różnych płynów przez operatorów i gwarantuje osiągnięcie optymalnych wyników mycia i dezynfekcji za każdym razem.
  • Zawiera 3 duże wiadra do segregacji roztworów i odpadów, 4 małe wiaderka w górnej części wózka oraz płaski stelaż mopa Klercide™ ze stali nierdzewnej wraz z trzonkiem.
  • W całości nadaje się do sterylizacji w autoklawie.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami