Incidin liquid

Incidin™ Liquid

Szybko działający alkoholowy preparat dezynfekcyjny

Gotowy do użycia preparat do dezynfekcji powierzchni łączy w sobie bardzo krótki czas działania mikrobójczego z łatwością użycia. Mieszanka alkoholi umożliwia szybkie schnięcie bez pozostałości.

  1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Incidin™ Liquid

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Preparat cechuje szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (włącznie z Tbc), grzyby i wirusy osłonione (HBV, HCV, HIV), Adeno, Papova, Rota.

Incidin Liquid zapewnia także:

  • Krótkie czasy działania
  • Brak aldehydów
  • Przyjemny zapach
  • Kompatybilność z systemem suchych chusteczek Incidin Dry Wipes
Główne cechy Korzyści
Szerokie spektrum mikrobójcze w krótkim czasie działania Bezpieczna, pewna dezynfekcja wszystkich powierzchni niewrażliwych na działanie alkoholi, również w obszarach podwyższonego ryzyka.
Wolny od aldehydów i barwników Formuła wolna od aldehydów i barwników zapewnia miły zapach i odpowiada za wygodne oraz niezawodne korzystanie z produktu.
Niezawodne stosowanie Incidin Liquid jest gotowy do użycia i zapewnia sprawdzoną kompatybilność materiałową na powierzchniach odpornych na działanie alkoholu, co odpowiada za niezawodne stosowanie na wszystkich powierzchniach.

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Szybko działający preparat dezynfekcyjny do sprzętu medycznego (foteli zabiegowych, stomatologicznych, łóżek), aparatury medycznej, a także miejsc trudno dostępnych, szczelin w wyrobach medycznych i wszelkich małych powierzchni wyrobów medycznych odpornych na działanie alkoholi.

 

SPOSÓB POSTĘPOWANIA

Roztwór gotowy do użycia, do przecierania lub spryskiwania. Preparat nanieść na suchą ściereczkę, przetrzeć dezynfekowaną powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia lub z odległości 30 cm spryskać powierzchnię (ok. 40 ml na m2) i pozostawić do wyschnięcia. Należy całkowicie zwilżyć wszystkie powierzchnie przeznaczone do dezynfekcji.

SKŁAD

100 g preparatu zawiera jako substancje czynne:

35 g 2-propanol, 25 g 1-propanol.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.


Produkt wpisany na listę VAH


0297


Środki dezynfekcyjne stosuj bezpiecznie. Przed użyciem zapoznaj się z etykietą produktu. Wyłącznie do zastosowania profesjonalnego.

SKUTECZNE PRODUKTY DO DEZYNFEKCJI DUŻYCH I MAŁYCH POWIERZCHNI

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

Our search returned no results.

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.