Incidin liquid

Incidin™ Liquid

Szybko działający alkoholowy preparat dezynfekcyjny

Gotowy do użycia preparat do dezynfekcji powierzchni łączy w sobie bardzo krótki czas działania z łatwością użycia. Mieszanka alkoholi umożliwia szybkie schnięcie bez pozostałości.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Preparat cechuje szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (włącznie z Tbc), grzyby i wirusy osłonione (HBV, HCV, HIV), Adeno, Papova, Rota.

Incidin Liquid zapewnia także:

  • Krótkie czasy działania
  • Brak aldehydów
  • Przyjemny zapach
  • Kompatybilność z systemem suchych chusteczek Incidin Dry Wipes
Główne cechy Korzyści
Szerokie spektrum mikrobójcze w krótkim czasie działania Bezpieczna, pewna dezynfekcja wszystkich powierzchni niewrażliwych na działanie alkoholi, również w obszarach podwyższonego ryzyka.
Wolny od aldehydów i barwników Formuła wolna od aldehydów i barwników zapewnia miły zapach i odpowiada za wygodne oraz niezawodne korzystanie z produktu.
Niezawodne stosowanie Incidin Liquid jest gotowy do użycia i zapewnia sprawdzoną kompatybilność materiałową na powierzchniach odpornych na działanie alkoholu, co odpowiada za niezawodne stosowanie na wszystkich powierzchniach.​​​​​​​

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Szybko działający preparat dezynfekcyjny do sprzętu medycznego (foteli zabiegowych, stomatologicznych, łóżek), aparatury medycznej, a także miejsc trudno dostępnych, szczelin w wyrobach medycznych i wszelkich małych powierzchni wyrobów medycznych odpornych na działanie alkoholi.

 

SPOSÓB POSTĘPOWANIA

Roztwór gotowy do użycia, do przecierania lub spryskiwania. Preparat nanieść na suchą ściereczkę, przetrzeć dezynfekowaną powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia lub z odległości 30 cm spryskać powierzchnię (ok. 40 ml na m2) i pozostawić do wyschnięcia. Należy całkowicie zwilżyć wszystkie powierzchnie przeznaczone do dezynfekcji.

SKŁAD

100 g preparatu zawiera jako substancje czynne:

35 g 2-propanol, 25 g 1-propanol.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.


Produkt wpisany na listę VAH


0297


Środki dezynfekcyjne stosuj bezpiecznie. Przed użyciem zapoznaj się z etykietą produktu. Wyłącznie do zastosowania profesjonalnego.

SKUTECZNE PRODUKTY DO DEZYNFEKCJI DUŻYCH I MAŁYCH POWIERZCHNI

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

No Events found

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.